הגולשים הזועמים הציפו את הדף של נתניהו במחאות על ההסכם

"למה התחלתם את המבצע הזה? הבטחתם שקט. אמרתם שהמבצע יימשך עד שהחמאס יתחננו להפסקת אש. נו ומה?", כתבה אחת הגולשות

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

ההכרזה על הפסקת האש שמתחילה הערב בין ישראל והחמאס הוביל למבול של תגובות בדף הפייסבוק של ראש הממשלה נתניהו, כולן כמעט מגולשים זועמים שמוחים על ההחלטה.

במסיבת העיתונאים שקיים ראש הממשלה בשיתוף הוא הדגיש את המחיר ששילם החמאס במבצע עמוד ענן. "הם הניחו שנימנע מפעולה תקיפה נגדם אבל טעו", אמר. "פגענו במפקדים בכירים של ארגוני הטרור, השמדנו אלפי רקטות שכוונו לדרום ואת רוב הרקטות שכוונו למרכז, והרסנו מתקני שליטה של החמאס. כל זה נעשה תוך תמיכה איתנה מצד הגורמים המובילים בקהילה הבינלאומית".

אבל הגולשים לא השתכנעו מההישגים הללו, בעיקר כאשר ניכר שהחמאס ומצרים זכו להישגים בהסכם. רבים מהם האשימו אותו בפחדנות ובכניעה והצהירו שאת הקול שלהם הוא לא יקבל בבחירות הבאות. "למה התחלתם את המבצע הזה? הבטחתם שקט ....אמרתם שהמבצע יימשך עד שהחמאס יתחננו להפסקת אש...אלה שני יעדים שהבטחתם .......נו ומה???", כתבה אחת הגולשות.

"אתה גאה להיות ראש הממשלה של העם הזה... אנחנו לא גאים להיות העם עם ראש הממשלה כזה!", כתב גולש אחר. "ביבי איכזבת אותנו טוב לדעת עכשיו לפני הבחירות שלא ניתן לסמוך עליך עשית אותנו קטנים, ושפנים".

צילום מסך מדף הפייסבוק של נתניהוצילום: לע"מ

"אדוני ראש הממשלה, אני תושב הצפון תומך נלהב שלך לאורך כל הדרך איכזבת אותי ועוד רבים מבחינתי זה היה המבחן את הקול שלי איבדת לטובת הבית היהודי......אכזבה גדולה בגלל זה אתה עלול להפסיד את הבחירות וחבל", כתב גולש בשם אלי חמו.

דוד ריקרדו הוסיף "אני אתן את קולי לליכוד כי אין אלטרנטיבה!!!.....אבל היום אני מתבייש להיות תומך ליכוד....מאוכזב עד עמקי נשמתי...היום , עכשיו...בגיל 50 אני מוכן לשים עלי אפוד ונשק ולהכנס בקו ראשון לרצועה....אני בוש ונכלם!".

מה לכם יש לומר לראש הממשלה? הגיבו כאן באמצעות הפייסבוק
וזה מה שאומרים בטוויטר על הסכם הפסקת האש

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ