איך נראה נאום נתניהו ב-Google Bullshit Translator - ברשת - הארץ
וידיאו

איך נראה נאום נתניהו ב-Google Bullshit Translator

סרטון סאטירי חדש מסביר למה בדיוק נתניהו התכוון בנאום ההכרזה על הסכם הפסקת האש עם החמאס

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
הארץ

הסכם הפסקת האש עם החמאס לא היטיב עם התדמית של ראש הממשלה, בנימין נתניהו. ראש הממשלה שהבטיח לפני הבחירות שהוא ייתן לצה"ל לכסח את החמאס (לא בדיוק במילים האלה) בסוף החליט להימנע מהסתבכות בעזה, ועצר הרבה לפני אולמרט "המתון".

המונים מחו בדף הפייסבוק של נתניהו על מה שנתפס ככניעה לחמאס. על כן לא מפתיע שהתמונה שעשתה הכי הרבה רעש ברשת אתמול היתה תמונת חיילים שבמקום להגן בגופם על המדינה, מציירים בגופם את הכתובת "ביבי לוזר". היא כמובן לא היתה היחידה, והביקורת זרמה מימין ומשמאל ברשת.

עכשיו מגיע סרטון חדש ומשעשע שעלה ליוטיוב (לטובת ההורים כדאי לציין שהוא גם לא חף מגסויות) המציג תרגום למי שלא הבין למה בדיוק נתניהו התכוון בנאום ההכרזה על הפסקת האש. את התרגום מספקת טכנולוגיה חדשנית שגוגל עדיין לא יודעת שיצרה: Google Bullshit Translator.

וכך זה נראה

הפתיחה: "אזרחי ישראל, לפני שמונה ימים פתחה ישראל במבצע עמוד ענן. הממשלה החליטה לפתוח במבצע הזה לאחר התקפות טרור מעזה שבוצעו בתדירות גוברת והולכת".

התרגום: "משרתים שלי, לפני 8 ימים ארתור פינקלשטיין אמר לי לפתוח במבצע עמוד ענן. ארתור החליט לפתוח במבצע לאחר הכישלון בסקרים של איחוד המפלגות הדבילי שהוא המליץ עליו וגם הקשקוש החברתי הזה שרץ פה בשנה האחרונה".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ