הרשת הולכת נגד כיוון "התנועה" של לבני

בין הפיצול של גוש המרכז שמאל לריקנות שמשדר השם, לגולשים היה הרבה מה לרטון על התנועה החדשה של לבני; ולמרות זאת, נשמעו גם קולות תמיכה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

הכרזת ציפי לבני על מפלגתה החדשה, התנועה, עוררה תגובות רבות ברשת - חלק ניכר מהן נעות בין לגלוג לביקורת, אך אחרות מביעות תמיכה. כמובן שגם צירוף המילים תנועה מגונה זכה להשתרבב גם לתגובות על הסטטוסים של לבני וגם לתמונה של 100meme שלועגת למפלגה החדשה.

"ישראל זקוקה להנהגה פרגמטית, נדמה לי ציפי שאת עומדת בקריטריון הבסיסי הזה.... אתמוך בך!", כתב אחד הגולשים בדף הפייסבוק שלה. "פשוט עצוב, מה שאת מוכנה לעשות למדינה בתמורה לליטוף קטן לאגו, מפרקת את הסיכוי האחרון להחלפת השילטון בשביל לשבת עוד קדנציה על ספסלי האופוזיציה המרוחקים ולעשות מה שעשית שם בקדנציה האחרונה, כלום!", כותב גולש אחר.

כמה גולשים גם העלו לדף של לבני בפייסבוק קטע מחדשות ערוץ 2 שבו היא מסבירה כי לא תקים עוד מפלגה בשל החשש שהדבר יפצל את גוש המרכז שמאל.

6 מתוך 6 |
צילום מסך. אמיר בן דוד
1 מתוך 6 |
100meme
2 מתוך 6 |
שחר אבן דר מנדל

שמה של התנועה שאינו מייצג דבר זכה גם הוא ללא מעט חיצי לעג, "התנועה, בראשות המועמדת", ניסח ניר שרעבי הופמן שלט חדש למפלגה. גם דף הקבוצה שנפתח בפייסבוק ל"התנועה" עורר מעט לגלוג כשהתברר שעם ההכרזה על הקמתה, הדף עדיין לא היה מוכן. בצילום מסך שהפיץ של איציק ויינברגר רואים כיצד עמוד ה"אודות" מכיל רשימה, שנועדה לעיני אנשי המפלגה ולא לעיני הגולשים ומונה דברים שיש להוסיף בדף. ואולם מאז הדף כבר התעדכן, והתברר כי מדובר בעמוד מזויף - אחד מני רבים.

צפו בציפי לבני מכריזה שלא תקים תנועה חדשה:

יוזמה ראויה או חלום באספמיה?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ