הגולשים מבקשים מ"התנועה" להחזיר את המסרים שלקחו מחוות החיות - ברשת - הארץ

הגולשים מבקשים מ"התנועה" להחזיר את המסרים שלקחו מחוות החיות

הקמפיין הפשטני שבו יצאה "התנועה" בראשות ציפי לבני לא התקבל יפה אצל גולשים רבים, שחוששים שמזלזלים באינטיליגנציה שלהם

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

היום היה יומה של "התנועה" ברשתות החברתיות, אבל לא בטוח שזה יום שייזכר בשמחה בסביבתה של ציפי לבני. המפלגה עם השם הגמיש ביותר שאפשר לחשוב עליו, יצאה בקמפיין בחירות שכוון נגד ממשלת נתניהו - ליברמן, אבל הצליח להעליב את האינטיליגנציה של רבים.

"הרבה אנשים חוששים", נכתב בחשבון של לבני בפייסבוק. "חוששים מפניו של הליכוד החדש, הקיצוני. כאשר אנשים מתונים כמו בני בגין, אהוד ברק ודן מרידור נעלמים מההנהגה הפוליטית, ואנחנו נשארים עם מפלגת ליכוד-ביתנו שמאוכלסת על ידי קיצוניים כמו פייגלין, דנון, אלקין וליברמן - איזה עתיד זה מייצר למדינה הזאת?".

אבל הכרזה המצורפת היא שמשכה את האש: "ביבי וליברמן סכנה. ציפי לבני תקווה". למי שלא הבין את המסר, העניין הובהר בסיוע צבעים זועקים באדום, צהוב ושחור באזור הסכנה הביברמנית לעומת צבעי כחול תכלת ולבן בצד של התקווה (חוץ מהנקודות האדומות שמדגישות כי מדובר בתנועה, ושהיא מביאה תקווה). בתמונות נוספות המסר הורחב ל"ביבי וליברמן חרם בינלאומי - ציפי לבני הסדר מדיני".

אם לא די בכך, הסיסמאות הפשטניות לוו במשפט "מוגש כחומר למחשבה ע"י התנועה".

התגובות לא איחרו לבוא. "גברת לבני, את לא עושה קמפיין לילדים בכיתה א', את עושה קמפיין לאנשים מעל גיל 18. במטותא ממך, אל תזלזלי באינטליגנציה שלנו", כתב אחד הגולשים בתגובה לתמונה. סעוד שאחר שאל, "אתם יודעים שלילדים בגן אין זכות הצבעה, נכון?".

6 מתוך 6 |
amit winder. צילום מסך
1 מתוך 6 |
כרזת הבחירות של "התנועה"צילום: התנועה
2 מתוך 6 |
Michael Grosberg. צילום מסך

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ