אפליקציית הסטוצים החדשה שמסעירה את פייסבוק

Bang with Friends מבטיחה לעזור לגולשים לסלק מהדרך את כל המכשולים בדרך למיטה של חבר או חברת פייסבוק. בדרך, היא גם עלולה לחשוף שאתם משתמשים בה

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

אפליקציית היכרויות חדשה בשם Bang with Friends, עושה גלים בפייסבוק, ומהשם די ברור למה. האפליקצייה מבטיחה להקל מאוד על כל מי שרוצה לשכב עם מישהו או מישהי מחבריהם בפייסבוק - כמו רבות לפניה. על פי כמה דיווחים, האפליקציה כבר זכתה ליותר מ-20 אלף משתמשים בארבעה ימיה הראשונים. לדברי היוצרים היא הביאה עד כה גם לחיבור בין כ-1,000 בני זוג מעוניינים.

כדי להשתמש ב-Bang with Friends, צריך כמובן להתקין את האפליקציה. לאחר מכן היא מציגה רשימת חברי פייסבוק מהמין השני, או כאלה שלא ציינו את מינם. מתחת לכל אחד אפשר למצוא כפתור תחת השם Down to Bang. אם רק אתם תלחצו על הכפתור, כלום לא יקרה. רק אם גם בן או בת הזוג המיועדים לחצו על הכפתור שלכם, הודעה תישלח לשניכם. לעת עתה האפליקציה מיועדת רק להטרוסקסואלים, אבל הם מתכננים גם התאמה לחד מיניים.

הבוטות שמשולבת בשם האפליקציה ממשיכה גם בדפיה, מהשימוש במילים כמו Fuck או Bang, עבור בלוגו של הזוג האקרובטי בפעולה וכלה בהסבר העדין על השימוש שמלווה באיורים של לבישת קונדום.

יוצרי Bang with Friends, שלא ששים להיחשף בשמם, הסבירו ל-Daily Beast כי אותה בוטות, שגררה לא מעט ביקורת אינה מקרית. "זה מאוד מביך לדבר על סקס בחברה שלנו, ואנחנו לא חושבים שזה צריך להיות כך. הפילוסופיה שלנו היא שסקס לא צריך להיות טאבו. אנחנו רוצים שנוכל להגיד bang ו-fuck באתר שלנו, מפני שכך אנו מדברים בחיים האמיתיים".

bangwithfriends.com. צילום מסך

חלק מהמבקרים אמרו שזה נראה כמו משהו שבכמה שעות עם הרבה אלכוהול, והיוצרים, בשנות ה-20 שלהם, לא מכחישים. לדבריהם, הפיתוח כולו ארך כשעתיים "עם הרבה וודקה רדבול".

זאת אולי הסיבה שכבר התגלתה בעיית פרטיות בה. אחד היתרונות שהאפליקציה מבטיחה היא כמובן אנונימיות, אבל באתר Buzzfeed ציינו כי כבר בחלון התקנת האפליקציה אפשר לגלות מי מהחברים נרשם.

על כך הם אמרו לפייסבוק כי "האנונימיות שאנחנו מקדמים היא בין אנשים - זה שאתה משתמש באפליקציה לא אומר שאתה רוצה לדפוק אחד את השני. רק שאתה מעוניין, ואין שום דבר רע בזה. החברים שלך מעולם לא יוכלו לראות את מי אתה רוצה לדפוק, או מי רוצה לדפוק אותך".

Bang with Friends. צילום מסך

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ