מצאה את אמה הביולוגית תוך יומיים בזכות פייסבוק

ג'נסה סיימונס ראתה כיצד ילדים שרוצים כלב מקבלים אינספור לייקים, והיא החליטה שגם לה זה יכול לעזור. אחרי עשרות אלפי שיתופים היא מצאה את אמה, והחלה לעזור לאחרים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

תושבת יוטה הצליחה למצוא את הוריה הביולוגיים תוך יומיים בזכות פייסבוק. ג'נסה סיימונס, בת ה-22 אומצה בלידתה, והיא רצתה למצוא את הוריה זה שנים.סיימונס פרסמה בשבוע שעבר תמונה של עצמה עם שלט המספר פרטים על לידתה בשנת 1991, לזוג הורים ששניהם היו שני 16 באותה העת.

סיימונס הסבירה שהרעיון לנצל את הוויראליות של הרשת צץ בעקבות אופנה שהתפשטה לאחרונה ברשת. "כולם בפייסבוק מעלים פוסטרים כמו 'מיליון לייקים, ואני אקבל כלב'. חשבתי: 'היי, הם זוכים לשיתופים רבים. ראיתי ילדים אוספים לייקים ומקבלים כלב, אז כנראה שגם אני צריכה לנסות".

התמונה של סיימונס אכן צברה עד כה יותר מ-160 אלף שיתופים ואלפי לייקים. וכעבור כיומיים אשה, שהכירה את הוריה מבית הספר, שלחה לאמה הביולוגית את הסיפור.

האם שלחה הודעה לסיימונס, שחששה בתחילה מאחר שכבר קיבלה הודעות מהורים אחרים. אולם היא שלחה אליה גם תמונות שלה כתינוקת אותן קיבלה מהאם המאמצת. סיימונס כתבה בסטטוס נוסף כי היא שמחה לדווח שהיא מצאה את אמה.

התמונה שבזכותה ג'נסה סיימונס הצליחה למצוא את הוריה

בעקבות הסערה התקשורתית והרגשית סיימונס הקפיאה את החשבון לזמן קצר. בינתיים נראה שסיפורה נתן השראה לרבים אחרים שמנסים למצוא את הוריהם. סיימונס התנצלה על הסגירה הזמנית וקראה להם להמשיך להיעזר בדף הפייסבוק שלה.

"בבקשה, בבקשה המשיכו להשתמש בדף הזה כדי לדבר, כדי להתחבר, וכדי לבנות קהילה של הורים ביולוגיים וילדים מאומצים, שרוצים להתאחד, לכל מטרה שלא תהיה", כתבה. בינתיים כבר כבר שיתפה שתי תמונות של אנשים שהלכו בעקבותיה בחיפוש אחרי הוריהם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ