הנשיקה |

מזל טוב טמבלים, גו דדי ניצחה

נשיקה של בחורה יפה עם בחור לא כל כך יפה הביאה לזינוק אדיר במכירות של אחד ממחסני האתרים הגדולים בעולם. מה זה אומר עליכם?

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון

בר רפאלי, בחורה מאוד יפה, נישקה חנון לא כל כך יפה והעולם השתגע. העובדה שהיא עשתה זאת תמורת סכום כסף שרובנו נראה רק בתמונות של פשיטות על קרטלי סמים מקסיקניים רק החמירה את זה, וגרמה לכל מיני אנשים למלמל "זונה" מתחת לשפם הווירטואלי שלהם (זה משמח במיוחד לדעת שאתם לא תראו את הכסף הזה בחיים).

כבר שבוע שאי אפשר לעבור יום בלי לשמוע כל חמש דקות כמה זה מגעיל וכמה כסף נשפך וכמה פה וכמה שם, ובלי לשמוע על פרשנות מלומדת נוספת או עוד ראיון של רפאלי וג'סי היימן שחוגג את הטייפקאסט שלו כל הדרך אל הבנק.

ובכן, רבותי, הטמטום האנושי ניצח, כדור הארץ נידון לכליה. פרובוקציה זולה של מחסן אינטרנטי, שוודאי אוצר בשרתיו הררי פורנו שיכולים להרוג את רון ג'רמי, הצליחה להביא לה זינוק אדיר במכירות. וגם היימן מספר שזה עשה לו רק טוב לקריירה.

גו דדי הודיעה כי פרסומת הסופרבול הביאה לזינוק של 45% במכירות בתחום אחסון האתרים וגם רישום אתרי דוט קום זינק ב-40%. בתחום המובייל הם מדווחים על זינוק של 35%. סך הכל 10,000 לקוחות חדשים נוספו להם מפני שסטריאוטיפ של יופי וסטריאוטיפ של כיעור העזו לחצות את הקווים. וזה רק חלק מהתמונה - יוטיוב, אתרי חדשות, טלוויזיה ואלוהים יודע מי עוד נהנה מהקליקים חסרי הבינה של העדר האנושי (לא שאני מתנגד לקליקים שלכם פה חלילה. מה, לנו לא מגיע נתח?). מי יודע, עוד כמה נשיקות כאלה והכלכלה העולמית תיוושע.

אבל, אחרי שפרובוקציה שקופה של 30 שניות מצליחה להוציא את כל העולם משלוותו, אתם עדיין מתפלאים שהדבר היחידי שעניין אתכם בכנסת אתמול זאת התלבושת של שרה נתניהו?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ