250 דולר לחודש ויש לכם חברה. לפחות בפייסבוק

אתר חדש מציע חברה וירטואלית שתעורר את קנאתם חבריכם. השירות, על טהרת הנשים, מבטיח שרק שחקניות ייכנסו לתפקיד

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

אתר חדש שמבטיח לסייע לרווקי דור הפייסבוק למצוא חברה, מעורר הרבה עניין לאחרונה. לא מדובר באתר שידוכים, לפחות לא במובן הסטנדרטי של המילה, אלא באתר שישמח לשדך לך חברה וירטואלית כדי שתוכל לעורר את קנאתם של חברים או ידידות שאתם מקווים לשנות איתן סטטוס.

האתר fakeinternetgirlfriend.com מציע שירות מושקע ולא זול במונחים אינטרנטיים. תמורת 250 דולר לחודש חברה וירטואלית תשמור איתך על קשר בפייסבוק או ברשתות חברתית אחרת. למעשה, אם תרצו החברה תצטרף אליכם גם במשחק ב-World of Warcraft.

השירות אינו ראשון מסוגו, ובשנים האחרונות כבר נפתחו אתרים כמו cloudgirlfriend.com או girlfriendhire.com, שמציע שירותים קטנים כמו משלוח הודעת טקסט, סרטונים או תמונות תמורת 5 דולר. בנוסף, אם תצטרכו הוא מבטיח גם שירותי פרידה בתשלום.

ההבדל הוא ברמה המובטחת של השירות. ב-fake internet girlfriend מבטיחים כי כל החברות הווירטואליות הן נשים אמיתיות. "גילינו שהדבר היחיד שאתה לא יכול לזייף זה להיות בחורה, למרות שרבים ניסו לאורך השנים. Fake Internet Girlfriend גאה לומר שאנחנו בבעלות ובניהול נשי, וכל הצוות שלנו הוא נשי. לא באמת מדובר באפליה. אנחנו אוהבות גברים, אנחנו פשוט לא חושבות שזה מתאים לשכור גברים לשחק תפקידים של נשים". בנוסף, בחלק מהזמן הנשים נדרשות לשלוח הודעות קוליות, או להוסיף קולות רקע, למשל בעת משחקים - מה שעשוי להקשות על גבר להתחזות.

akeinternetgirlfriend.com. צילום מסך

הם מסבירים גם כי כל החברות המזויפות הן בעצם שחקניות שבעצם נכנסות לתפקיד שלהן ברשת. בתור שירות שהוא מאה אחוז נשי הם גם לא מציעים את שירותיהם לנשים. אם כי הם לא פוסלים את האפשרות לשירות כזה בעתיד. cloudgirlfriend.com לעומת זאת מציע גם גברים.

את הבעיה עם שירותים כאלה היא שבעידן הפייסבוק התרמית עשויה להתגלות בקלות, כמו שקרה למנטי טיאו, שחקן פוטבול בקבוצת נוטרה דאם, שסיפר כי מות חברתו מלוקמיה נתן לו השראה. באוניברסיטה טענו כי הוא נפל קורבן למתיחה. אבל, מקרים דומים עשויים להיגמר באותה מידה של מבוכה, ולא משנה כמה מקצועית תהיה החברה הווירטואלית.

דרך אגב, אם אתם רוצים להיפגש עם החברה הווירטואלית, אתם יכולים לשכוח מזה. השירות הווירטואלי אוסר על כך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ