שבעה סרטונים ויראליים לשבת. סיפורה של פצצה מתקתקת

תיעוד מרהיב של אנשים טובים במצלמות המותקנות במכוניות; פצצה מתקתקת בשדה התעופה והרכבת; ומשמר המסמסים ברחובות ניו-יורק

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אנשים טובים באמצע הדרך גרסאת המצלמה באוטו: "כל מעשה עשוי להפוך למעשה טוב, אם הוא נטול אנוכיות", נכתב בתחילת הסרטון הזה. באחרונה פורסמו סרטונים רבים המתעדים תאונות דרכים בעת התרחשותן - הסרטונים, שמקורם בעיקר מרוסיה, צולמו על ידי מצלמות שנמצאות בקדמת כלי הרכב.

יוצר הסרטון הזה ניצל את השימוש במצלמות מהסוג הזה, כדי להראות זווית אחרת של המתרחש בכבישים, חיובית הרבה יותר - למשל עזרה לפעוט שנמצא משוטט או סיוע לאישה מבוגרת לחצות את הדרך. הסרטון, הפך במהרה לפופולרי ברחבי העולם וזכה עד כה ליותר מארבעה מיליון וחצי צפיות רק ביו-טיוב ()

למה אנחנו מתנשקים? ובכן, אפשר לומר שהסיבות די ברורות, ובכל זאת, הדובר בסרטון הבא מציע גם הסברים משלו. לפי הדובר, נשיקות עוזרות להפחתת כולסטרול, לשריפת קלוריות, ומסייע להתמודד עם לחץ. ()

רמי גליארד, () מציג בדרכו שלו את אחד הפחדים הגדולים של רבים - פצצה מתקתקת במקום ציבורי.()

משמר הודעות הסמס - יוזמה יצירתית בניו יורק שמטרתה להגביר את המודעות לסכנות שבכתיבת הודעות/שימוש בסמארטפון בזמן חציית מעבר כביש. המסמס מחובר ברצועה לאדם נוסף שמשמש "העיניים שלו" - איך הגיבו עוברי האורח בניו יורק לרעיון? ()

מכור למשחקי ווידאו? זאת לא אשמתך. בהחלט מנחם לשמוע הסברים לכך שזאת התמכרות לגיטימית, ואפשר להשתמש בסיבות האלו כשמנסים להסביר לאחרים שהצדק עמכם. כמה חבל שמדובר בסרטון פרסומת ()

שני הסרטונים הבאים עדיין לא צברו את אינספור הצפיות שאמורות להכתיר אותם בתואר "ויראלים" אבל הם בהחלט שווים צפיה (לדעתנו לפחות).

הקליפ המקסים הזה מציג את האישה הכל יכולה. הלוואי והיה ניתן לבצע את מטלות הבית בסטופ מושן גם במציאות. ()

הונג קונג נחשבת לבירת טכנולוגיה - רכבות תחתיות עמוסות בגאדג'טים שמחוברים לאנשים, אייפדים שסועדים אחד עם השני ארוחת ערב. יצרה את גרסת המטבח לאובססיה ללחיצה על מקשים.