שבעה סרטונים ויראלים לשבת. הביצה התרנגולת והחזיר

הפארודיה הישראלית על הילד הצמחוני שהפך ללהיט רשת; גרסת הכיסוי של תינוק מזמר לביטלס ואויב המדפסות הגדול

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנה בורד

לואיס אנטוניו, פעוט שובה לב, השתלט השבוע על הרשת בסרטון בו הציג את הטיעון המוסרי לצמחונות, כמו שילדים יודעים הכי טוב - בכנות. הוא הותיר צופים רבים נרגשים והסרטון עצמו, בו הילד מדבר בשפתו, פורטוגזית, תורגם גם לעברית וזכה לשם "אתם הולכים להתאהב בילד הזה... חובה לראות"

בסרטון המקורי, אנטוניו מנסה להבין מדוע אמו מגישה לו תמנון לארוחה, ומקווה שזה לא בעל חיים אמיתי. הפעוט מסרב לאכול את התמנון. לואיס מנסה לשאול אותה שאלות פשוטות באשר ל "איך בדיוק הגיעו הרגליים של התמנון לצלחת שלו", ולברר מה קרה לשאר התמנון, ומדוע אנשים אוכלים בעלי חיים. עכשיו מגיעה הפארודיה הישראלית "אתם הולכים להתאהב באישה הזאת... חובה לראות" (אילנית בן יעקב)

פרשנות חדשה לשאלת הביצה והתרנגולת. בסרטון המצוייר הבא חזרזיר חביב מצוי בדילמה הנצחית (GIZMODO)

השיר Don't let me down של הביטלס זכה ללא מעט קאברים אבל אפשר להניח שדייגו מאלו, הוא האדם הצעיר ביותר שביצע גרסת כיסוי לשיר. בכל זאת, הוא בסך הכל בן שנה ו-11 חודשים, ומפגין בקיאות לא ראה במילות השיר, טוב נו, לפחות במילות הפזמון. אל תשכחו איפה ראיתם אותו לראשונה (Christian Diego Mello)

החתול שלא הייתם רוצים ליד המדפסת שלכם. צפו עד הסוף, 33 שניות, זה הכל. (Melissa Thielen)

"יומני היקר, הבעלים שלי שאל אותי איפה הכדור וכשהבאתי אותו הוא התלהב אבל אז זרק אותו שוב, הפעם רחוק יותר רחוק יותר, אני לא מבין את זה..." - סרטון הבא מסגיר את המחשבות הכמוסת של ידידו הטוב של האדם (zefrank1)

פייסבוק הוא בכל מקום, עכשיו מגיעה גרסת המחזמר. בקרוב על הבמות? (AVbyte)

ואם כבר במיוזיקל’ס עסקינן, אפילו שלא חנוכה, ולכן זו ממש לא העונה, הסרטון הבא (עדיין לא ויראלי, אולי עד חנוכה...) מציק את גרסת המחזמר של כל החלומות של הטייקון המתחיל (albertobellichannel)


הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ