שבעה סרטונים ויראלים לשבת. אובמה פאנק

נשיא ארצות הברית בלהיט החם; ג'אגלינג מול הנופים המרהיבים של איסלנד; הצפרדע שמשחקת באייפון ופרק הסיום של הרווק בגרסת התינוקות

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנה בורד

שני תפוזים בקערה מעוררים לא אחת את הרצון להרשים מישהו בכישורי הג'אגלינג שאף פעם לא היו לכם. בדרך כלל זה ייגמר בתפוזים מתגלגלים על הרצפה לכל כיוון, אבל לא אצל איש הג'אגלינג (תרגום חופשי) מהסרטון הבא.

איש הג'אגלינג מתעד עצמו מקפיץ תפוזים מול נופיה המרהיבים של איסלנד בקליפ שמשלב יופי אין סופי, מוסיקה טובה (לטעמנו) וכשרון. את השיר אגב מבצע Ásgeir Trausti, זמר מצליח באיסלנד (thatjugglerguy)

אין סוף קאברים יש ל-Get Lucky של Daft Punk, בשבוע שעבר התקשנו להמנע מהם, וגם מהגרסה הזו, של לא פחות מנשיא ארצות הברית, (טוב, בערך), עם למעלה מחמישה מיליון צופים, אי אפשר לברוח (baracksdubs)

הסרטון "יניר האחמ"ש" מבית היוצר של Itay Zvolon-Marzipan הוא להיט ישראלי המציג יום בחיי אחמ"ש תל-אביב, איך לומר, סחי למדי. קבלו את הגרסה החרדית, מנדל הצדיק (אוהד ובר)

מאימו הכלב לוקח את אחותו פני, (ניחשתם נכון, גם היא כלבה) לטיול בעגלת קניות. אין צורך להרחיב במילים (crackrockcandy)

כלבים, ובעיקר חתולים הם הכוכבים הגדולים של הסרטונים הוויראליים. במרכז הסרטון הבא ניצבת דווקא צפרדע שמציגה כישורי משחק באייפון (monica murillo suscribete)


ווסלי הרווק התינוק, אחיינו של ג'ימי קימל, וחביב המערכת מגיע להכרעה - מי תהיה האישה שיעניק לה את הוורד האחרון? (JimmyKimmelLive)
ג'ון לנון מגיע לאודישנים של דה-וויס האמריקאי. האם השופטים יסתובבו? (Failuresville)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ