שבעה סרטונים ויראליים לשבת: איך גרמנים מדברים?

שעת עומס ברכבת בבייג'ינג; עוד קאבר, מוצלח במיוחד, ל-Call Me Maybe, ואיך כלבים וחתולים מתגעגעים

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנה בורד

השבוע השתלט על הרשת סרטון משעשע העונה לכותרת "כיצד נשמעים גרמנים ביחס לדוברי שפות אחרות" המשווה בין אופן הדיבור של צרפתים, בריטים, איטלקים, מקסיקנים וגרמנים. הסרטון, שפורסם לפני שבוע, גרף כבר למעלה מארבעה מיליון צפיות.

ביום שלישי עלתה גרסה נוספת, המבוססת על אותו העיקרון, והבוקר (שישי), יצאה לאור גרסה שלישית במספר, מצחיקה במיוחד, בה נערכת ההשוואה בין גרמנית לשפות אחרות, בהן יפנית, אנגלית אמריקאית, פורטוגזית ושוודית (Copy Cat Channel)

זהו הכלב ג'יף (Jiff), פומרניאן שהפך לתופעת רשת עם כחצי מיליון עוקבים בדף הפייסבוק שלו (jiffpom)

ספק אם הסרטון הבא, המתעד שעת עומס בתחנת רכבת בבייג'ינג יגרום לחלק מהנוסעים לחבב את רכבת ישראל יותר, אבל אולי יש בו נחמה כלשהי (BeijingCream)

כן כן, אנחנו יודעים, השיר Call Me Maybe של קרלי ריי ג'ספן כבר נמאס, וגם אינספור גרסאות הכיסוי, אבל הגרסה הזאת, בסגנון שנות ה-20 מוצלחת בעינינו ושווה צפיה (ScottBradleeLovesYa)

הכלב המככב בסרטון הבא ובעליו לא התראו במשך חצי שנה. ואין ספק שהכלב התגעגע. בסוף הסרטון אגב יש קרדיט לבמאי, מה שמעלה חשד שהסרטון מבויים, אבל היוצר מסביר שמתן הקרדיט הוא בדיחה בין חברים (icecat8301)

והנה אותו הסיפור, רק בגרסת החתול שהתפרסמה השבוע. מצאו את ההבדלים (pointforgotten)

ולסיום, בקטגורית השידור החוזר: השבוע כתבנו ב'קפטן אינטרנט' על צייר הפיקסלים האל לסקו, בן 97 שכמעט ואינו רואה, אך מצליח לצייר ציורים מרהיבים בתוכנת Paint של מיקרוסופט על ידי זום אין לרמת הפיקסל. קחו 8 דקות וצפו בסרטון המיני-דוקומנטרי אודות האיש המופלא הזה. סביר להניח שלא תצטערו

תגיות: