7 סרטונים ויראליים לשבת: אלוף העולם בהקפצת כדור

ביקורת כנה על עונת החתונות; שיר אחד ב-13 סגנונות מוזיקליים; ארבעה חתולים פוגשים פוחלץ והלהיט "חתיכה, קטפת לי את הלב"

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנה בורד

אנדרו הנדרסון הבריטי הוא אמן כדורגל בסגנון חופשי. הוא מחזיק בתואר אלוף העולם בכדורגל פריסטייל וגם אלוף אנגליה בארבע השנים האחרונות. הבחור, בסך הכל בן 21, בהחלט יודע לבצע טריקים מרשימים בכדור שתופסים את העין גם אתם לא חובבי כדורגל גדולים.

בקליפ הזה, שזכה בימים האחרונים לכחצי מיליון צופים, מציג אנדרסון מחווה ללונדון, העיר בה מתגורר, ומקפיץ את הכדור באופן מרהיב במקומות רבים בבירת אנגליה (STRskillSchool)

הסרטון הזה, "מצרי מתעצבן על חתונות", מבהיר היטב, כנראה, את מה שרבים מרגישים כשהם נגררים מחתונה לחתונה בחודשים הללו. בתוך שלושה ימים הסרטון של איתי בלום ולירן לין זכה ל-42,000 צפיות (מספר מכובד מאוד בקנה מידה ישראלי) (liran lin)

איך נשמעים מטאל, רגאיי וג'אז בשיר אחד? ובכן, אם תהיתם, קבלו את גרסת הכיסוי לשיר My Love של ג'סטין טימברלייק ב-13 סגנונות שונים (collectivecadenza)

ארבעה חתולים פגשו בסלון חבר חדש - חתול מפוחלץ. כיצד יגיבו? הסרטון אמנם פורסם לפני למעלה משנה אבל צבר למעלה מחצי מיליון צופים בשבוע האחרון (samspace81)

הפרסומת הזאת, לטמפונים, כן כן, "הגניקולוגית של המחנה", הפכה להיט ענק בארה"ב, עם יותר משלושה מיליון צופים בחמישה ימים (HelloFlo)

והנה מצלמה נסתרת שהוצבה בלב יער המספקת הצצה לחיי בעלי החיים כשבני האדם לא מסתכלים (AlbertaParks)

משיח הוא זמר ומנהל מסעדה ודמותו היא בעיקר להיט ויראלי ישראלי. הנה הקליפ ל"חתיכה, קטפת לי את הלב". "הלהיט של הקיץ שכבש כבר את החוף ורחבות הריקודים ועכשיו את הלבבות של הנשים", כתוב בתיאור ביוטיוב. שפטו בעצמכם (משיח - הסדרה)

תגיות: