שבעה סרטונים ויראליים לשבת: אלוף העולם ביו-יו

דון דרייפר בגרסת סדרת אנימציה יפנית; איך לבשר להורים שאתם בהריון; איך לקפוץ לבריכה כמו שצריך והמפגש המתוק בעולם

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנה בורד

השבוע נפתח בגילוי נאות: גם לכותבת שורות אלה היה בילדותה יו-יו. הצלחתי לגרום לו לרדת למטה ולעלות למעלה בערך שלוש פעמים ברצף, ובדרך כלל המשחק היה נגמר בכך שמצאתי עצמי מלופפת בחוט, מנסה להתיר אותו ללא התערבות של חברים/הורים מבודחים ומספריים חדות.

אבל, במקרה של יאנוס קראנץ מהונגריה, הסיפור שונה לגמרי. בימים האחרונים הוא זכה בתואר המכובד "אלוף העולם ביו-יו", בקטגורית A1. כן, מתברר שיש גם קטגוריות, ועוד מתברר שיש גם כאלה שממש לא מפחדים להסתבך בחוט הדק ומציגים ביצועים מרשימים עם יותר מיו-יו אחד. חובבי הז'אנר יכולים לצפות בסרטונים מהתחרות גם בהילוך איטי (DuncanToys)


אם היתה אליפות עולם גם בדרך הכי מגניבה לקפוץ לבריכת שחייה, החבר'ה מהסרטון הבא היו ודאי מגיעים לגמר (fishbackbaseball)

המתגעגעים לסדרה "מד מן", עם תום העונה השישית, יכולים להתנחם בגרסת אנימציה בסגנון יפני, שנוצרה כחלק מ-Geek Week שצוין ביוטיוב (Rug Burn)

המתגעגעים ל-Breaking Bad (שובר שורות) לעומת זאת, זכו השבוע לקאמבק העונה האחרונה של הסדרה. הנה ביצוע ייחודי למנגינת הפתיחה (אם אפשר לקרוא לזה ככה), בעזרת כלים שניתן למצוא במעבדה לייצור סמים, כמו בעלילת הסדרה (Andrew Huang)

בני הזוג החביבים מהסרטון הבא מצאו דרך יצירתית לבשר על כך שהם מצפים לתינוק, על ידי שימוש מוחשי למדי בביטוי A Bun in the oven שמשמעותו, היריון (AvenueEntertainment1)

הכירו את Cat Man, מחווה חתולית במיוחד ל-Scatman, הלהיט מהניינטיז (The Pet Collective)

וקצת מתיקות לשבת  למי שפספס  - השבוע התאחדו בגן החיות בטיוואן יואן זאי, הפנדה הקטנטנה, ואמה. פייר? מרגש (TaipeiZoo)

תגיות: