שבעה סרטונים ויראליים לשבת. וגר חתול עם כלב

המתפטרת שכבשה את העולם; כוחות העל החדשים של איירון מן; להקה של איש אחד; וקוף שובב במיוחד

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מרינה שיפרין הפכה לאחת הנשים המפורסמות ברשת בימים האחרונים. שיפרין, שעבדה בחברה שמייצרת כתבות וידאו היתה מאוד לא מרוצה, בלשון המעטה, מתנאי ההעסקה שלה. בין היתר, היא נהגה להישאר במשרד עד השעות הקטנות של הלילה, ולא אהבה את הגישה של הבוס שלה - שהתעניין לטענתה רק ברייטינג של הסרטונים.

אז היא הפיקה סרטון ויראלי משלה, שזכה בכמעט 14 מיליון צפיות בשבועיים, בו היא הודיעה לבוס שהגיעו מים עד נפש, ושהיא מתפטרת (Marina Shifrin)

שיפרין הפכה כל כך ויראלית שזכתה להצעות עבודה בעקבות הסרטון שלה, לגרסאות כיסוי, של מתפטרים אחרים ואפילו לתגובה של הבוס שלה. הנה אחת מהגרסאות, של אם שעובדת מהבית ומאסה בבלגן סביב ובכל המטלות (Brenna Jennings)

אם פספסתם את הכתבה ב"הארץ" על האלבום החדש של גון בן ארי, מזל שאנחנו פה (וסליחה על היהירות). קול הקמפוס הציגו השבוע את הפרוייקט של בן ארי, בו הוא משמש כלהקה של איש אחד ומנגן בעצמו על כלי נגינה רבים בו זמנית. וואו (Kol Hacampus)

הטרנינג האפור, סופג הזיעה והמדרגות של רוקי הפכו מזמן לקאלט קולנועי, הנה גרסה שצולמה באותו הלוקיישן, הפעם בחיים האמיתיים ברחוב שוקק ולא כסט צילום סגור (ImprovEverywhere)

יוצר הסרטון הבא מעלה סרטונים קומיים ליוטיוב בדרך כלל, אבל השבוע הוא רצה לעשות משהו שונה -  לסייע לחסרי בית. אז הוא התחפש לאיירון מן ואימץ כוחות על מעט שונים (theDOMINICshow)

ההצגה, או במקרה הזה הדיווח החדשותי, חייב להימשך. אפילו שמושא הסיקור, בבון בגן חיות, מתנהג באופן בלתי הולם כלפי הכתבת. שימו לב לחיוך שעולה על שפתיו (loadingplease999)

קצת מתיקות לסיום - איזו אידיליה מופלאה. אם רק היו אלה נתניהו, אבו מאזן ורוחאני בסרטון... (dope2111)