אנה בורד

מכירים את זה שאירוע שמתרחש במציאות מסוקר באופן מוגזם וקיצוני במהדורות החדשות? (כותבת שורות אלה קיבלה פעם מייל שסיפר איך מכבי אש חילצו חתול שנתקע על עץ). אז בלוס אנג'לס, שרגילה לימים שמשיים ברוב ימות השנה - ירד באחרונה גשם. טוב, לא נמעיט בערכו, ירד באחרונה מבול.

העיתונאים האמיצים התגייסו מיד, לבשו מעילים ויצאו אל הרוחות החצי סוערות כדי לדווח לצופים הסקרנים על תופעת הטבע הנדירה והמופלאה. הנה ג'ימי קימל במחווה לכתבים האמיצים (Jimmy Kimmel Live)

האטרקציה הגדולה במשחק בין דטרויט פיסטונס לניו-יורק ניקס, בליגת ה-NBA התרחשה בכלל בזמן ההפסקה. מצלמה נודדת צילמה אנשים בקהל רוקדים לצלילי Everybody Dance Now ועד מהרה התפתח קרב בין שני אוהדים מוצלחים במיוחד (DetPistonsOfficial)

לסרטון הבא מצורפת אזהרת צפייה. תחילה, כדי להבין על מה המהומה, אתם מוזמנים לצפות בקליפ לשיר Bound 2 של קניה ווסט. בקליפ רוכב הזמר יחד עם אשתו, קים קרדשיאן, על אופנוע, אל עבר השקיעה, או אל עבר השד יודע מה. (אה, אם שכחנו לציין, הם לא מאוד לבושים). המחווה לא איחרה להגיע, והנה סת' רוגן וג'ימס פרנקו בשחזור מדויק על האופנוע (Sherley Mondragon)

הנה שילוב שיכול היה לפתוח בדיחה של חובבי מוסיקה עילאיים ומתנשאים, ומתגלה כהברקה מוזיקלית וגם ויראלית: שרית חדד חברה לרד-בנד לביצוע Baby Can I Hold You של טרייסי צ'פמן. הכיף הגדול מתחיל בסוף הפזמון, אל תפסיקו באמצע (SaritHadadOfficial)

לכל המצוננים, הנה שימוש מוצלח הרבה יותר בטישו, מאשר לענייני נזלת (OjiNepia)

והפעם בפינתנו "איך לא תהיה יגאל שילון/ יהודה ברקן/ עפר שכטר" – לכבוד חמש שנות זוגיות, החליט הגבר בסרטון הבא להפתיע את זוגתו, להחביא מצלמה נסתרת בחדר ולעבוד עליה שהוא בוגד בה. רק שמשהו במתנת יום השנה הכל-כך רומנטית הזאת השתבש (RomanAtwood)

ואם התגעגתם למיילי סיירוס ולכדור ההרס שלה (איך לעזאזל אומרים את זה בעברית?) הנה עוד מחווה ויראלית במיוחד (SteveKardynal)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ