פייסבוק מזמינה אתכם לסכם את שנת 2013

הרשת החברתית אספה את 20 הסטטוסים הבולטים של כל גולש והציגה את מה שעניין את כולנו: בראש הרשימה האפיפיור, בחירות והתינוק המלכותי בבריטניה

הארץ
הארץ

פייסבוק סיכמה את הטרנדים הבולטים בשנת 2013 ברשת עם שלל נתונים מרחבי העולם על הדברים שעשינו, המקומות שהיינו בהם והנושאים שריגשו או עניינו אותו.

הרשת לא מזניחה גם את הגולשים עצמם והיא מציעה לכל המשתמשים לעבור על 20 מהרגעים הגדולים ביותר של השנה שלהם מהחודשים השונים של השנה החולפת. אמנם מדובר בפרשנות של הרשת, כלומר איזה סטטוסים קיבלו הכי הרבה לייקים (הורים: צפו לסטטוסים שכתבתם על הקינדרלעך), אבל בדרך כלל נחמד להיזכר גם ברגעים הקטנים.

בראש הנושאים שהכי הסעירו את הגולשים בעולם השנה אפשר למצוא את האפיפיור פרנסיסקוס, שהציג בשורה של מקרים שילוב של חמלה ומחשבה מתקדמת (לפחות יחסית לכנסיה הקתולית), לאחר מכן בחירות והתינוק המלכותי בבריטניה. גם המילה טייפון הותירה את רישומה על המשתמשים, לאחר ההרס שזרעו הטייפונים האיאן ואוסגי. במקום החמישי נמצאת מרגרט תאצ'ר שמתה השנה ואחריה מגיעים ההארלם שייק שזרע הרס בפידים שלנו לפני מה שנראה כמו עידן ועידנים ואחריו פרובוקציה זולה נוספת - מיילי סיירוס.

סיכום השנה של פייסבוק

ברשימת העדכונים הפופולריים ענייני יחסים כמו אירוסין חתונה או סתם in a relationship תפסו את המקום הראשון ואחריהם נסיעות לחו"ל, מעברי דירה וסופם של יחסים. במקום החמישי אפשר למצוא מציאת חברים חדשים.

במאקו ציינו כי ארבעה מקומות בישראל נכנסו לרשימת המקומות עם הכי הרבה צ'ק אינים. למקום ה-61 נמצא נמל התעופה בן גוריון, במקום ה-528 נמצא "יס פלאנט", במקום ה-909 נמצא מסגד אל-אקצא בירושלים ובמקום 935 נמצא נמל תל-אביב. חוץ מזה מככבים ברשימה פארקי שעשועים של דיסני, מהונג קונג וטוקיו ועד צרפת ומקמות מפורסמים כמו פיאצה סן מרקו בוונציה.

מפת ה-check ins

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ