אנה בורד

מסתבר שגם אם שותים וכן נוהגים - טוב שיש חברים. אצל הגבר מהסרטון הזה נהיגה בשכרות היא עניין של הרגל.

חבריו ובני משפחתו, הבינו שההסברים הרציונאליים וגם התחנונים לא עוזרים, והחליטו שהם צריכים לעלות שלב במאבקם בשגרה המסוכנת הזאת.

הפעם, כשהוא שוב התעלף אחרי ערב של שתיית אלכוהול מרובה, חבריו סידרו לו מתיחה רצינית. כשהתעורר, הוא מצא עצמו בחדר בית חולים, והחברים סיפרו לו ששהה בתרדמת 20 שנה (MabeInAmerica)

והפעם בפינתנו – "פרופורציות": עיתונאי LA ממשיכים לאבד את זה בגלל מזג האוויר. לפני שבועיים ירד שם בקליפורניה מבול, ונפרסו שידורים חיים מכל שלולית, השבוע, ובכן, נשבה שם רוח חזקה (Jimmy Kimmel Live)

אם כבר לעשות פרסומת (עאלק סמוייה) אז ככה: חברת התעופה WestJet החליטה להפתיע את נוסעיה ולהגשים את משאלות חג המולד שלהן. הסרטון זכה ללמעלה מ-18 מיליון צפיות תוך חמישה ימים (WestJet)

וואו, מה שהאיש הזה יכול לעשות על אופניים! (Global Cycling Network)

בלי סלפיז, ובלי מתורגמנים מפוקפקים לשפת הסימנים, הנה מחווה מקסימה לנלסון מנדלה, של עובדים ברשת מרכולים בדרום אפריקה (WOOLWORTHS SA)

טוב נו, אולי רק מתורגמן לשפת הסימנים אחד – בגן הילדים הזה בארצות הברית, הכינו הופעה לכבוד הכריסמס והזמינו את ההורים. (משהו כמו "כד קטן" בחנוכה אצלנו). אחת הילדות, בת לשני הורים חירשיםדאגה שגם הם יצליחו ליהנות (לתשומת לב מארגני טקסים המוניים בדרא"פ) (Lori Koch)

טוב נו, רק סלפי קטן אחד – הנה פעילות אב ובנו שגרתית לימי החורף הקרים, צילום קליפ סלפי (Gabriel Valenciano)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ