54 ח"כים יצאו לאושויץ וכל מה שקיבלתי זה את הממים האלה

הביקור המתוקשר והפומפוזי של כמעט חצי מהכנסת בפולין קיבל הרבה אהבה מהרשת

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

54 ח"כים יצאו השבוע לאושוויץ באחת המשלחות המכובדות/מביכות וחשובות/מיותרות (מחקו את המיותר) בהיסטוריה של הכנסת. הם שיתפו את כולנו ברגשות הסוערים משם עם ציוצים וסטטוסים נסערים, שכמותם מוחזרו כבר מאות אלפי פעם בכל משלחת נוער לפולין ב-30 השנה האחרונות (גם אם לא נכתבו בטוויטר או בפייסבוק). "למה האמריקאים לא הפציצו", חזרה איילת שקד על השאלה הקבועה, בעוד שיו"ר מפלגתה ושר הכלכלה, נפתלי בנט, העלה תמונה שלו עומד לבדו באושוויץ כשלצידה מילות "התקווה" וכמובן הזכיר שאסור לסמוך על איש מלבדנו.

כמובן שהפומפוזיות של נבחרינו התקבלה בשמחה אצל הגולשים, שהשיבו להם בשורה של מחוות אוהבות כמו למשל אוסף הציוצים של עידן לנדו (אם כי, התמונה של הקריאה הדחופה לקרמטוריום פשוט מנצחת כל מם):

המסרון שקיבלו הח"כים

השיא של החגיגות ברשת שמור לבן מאירי, האיש והפייק ביבי, שלקח את תמונת הבגדים שהעלה בנט (לעולם לא נסמוך על העולם) והשווה אותה לתמונה שנמצאת במאגר התמונות שאטרסטוק. ואולם, מגיבים העירו לו שהתמונה הזו כלל לא נמצאת במאגר - כלומר הזיוף הוא שלו, או כמו שכתב אחד מהם: "שיאים חדשים של הטרלה. נהדר".

כידוע בדרכם חזרה, הח"כים המסכנים נתקעו במטוס, אבל הח"כ שקד הרגיעה את הבוחרים והבהירה שכולם שומרים על מצב רוח טוב. אחרי הכל, ביקור באושוויץ מכניס הכל לפרופורציות, אפילו אם צריך לסבול את הנחירות של נפתלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ