סרטונים ויראליים לשבת - וויל סמית מנענע

משלוח הפיצה המהיר בעולם, בעלי החיים והילדים הכי חמודים שיש, ליאת הר לב בהופעת אורח ב"משיח" וגם הצעה לגמילה מההתמכרות לרשתות חברתיות

אנה בורד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנה בורד

מכורים לרשתות החברתיות? גם אנחנו. ובכן, כולם כבר הודו בזה - השיחות המשפחתיות בוואטסאפ הן להיט חוצה כל גיל ויבשת (מישהו אמר "מטרד"?), סלפי זה התחביב הטוב ביותר והאכילה במסעדות נעשית ללא ספק דרך העיניים, ודרך עדשת המצלמה. המשפט "סליחה, אני חייב לענות לזה", הפך להיות שגור בפה בכל פגישה עם חברים, כל זה רק רגע לפני שאתם שוקעים לסבב החלפת סרטונים איכותיים גרידא בוואטסאפ ומייבשים את זה שמולכם עד להגעת החשבון.

בקיצור, החיים. לא חידשנו כלום. בסרטון הבא, מצאה חברת קוקה קולה פתרון שיחזיר את החברתיות למציאות ויוציא אותה ואותנו מהרשת. ונכון, זה סרטון פרסומת וחבל, כי אין כאן כל מטרה לפרסם את קוקה קולה או כל חברה אחרת, אז קבלו את התנצלותנו. סליחה רגע, קפטן אינטרנט חייב לענות לאיזו הודעה בוואטסאפ (Coca-Cola Social Media Guard)

קבלו את ג'ימי פאלון עם וויל סמית, מציגים את האבולוציה של ההיפ הופ (The Tonight Show Starring Jimmy Fallon)

כמה מהר אתם רוצים שהפיצה שהזמנתם תגיע? ככה מהר (Thomas Scott Oldbury)

לקראת טקס האוסקר, הנה גרסה ילדותית וכובשת במיוחד למועמדים לפסלון המוזהב (CineFix)

והפעם בפינת "אווווו, זה הדבר החמוד ביותר בעולם כולו", שלושה גורי פומה שאמם נורתה בידי צייד, מגיעים לגן החיות באורגון (Oregon Zoo)

ובפינתנו "אוווווו, זה הדבר החמוד ביותר בעולם כולו בהילוך איטי", הנה כלב חמוד במיוחד, בהילוך איטי (Braziliandanny)

ולסיום, זאת לא תהיה הגזמה לומר שסדרת הרשת "משיח" היא הדבר הכי טוב שקרה כאן בזמן האחרון. בשבוע שעבר עלה פרק חדש, עם הופעת אורח של ליאת הר לב, (שגם עליה אפשר לומר אותו דבר). הקטע לא קצר כבדרך כלל (כ-20 דקות), אבל שווה כל רגע (משיח וחברים)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ