מלחמת הממים - הסוף? |

מי אמר שאי אפשר לדבר עם חמאס?

בעוד הארגון ממשיך להציב תנאים לפני שיכריז סופית על הסכמתו להפסקת אש, ברשת כבר מנהלים שיח ער עם נציגיו, ובעיקר מנסים לתקן את העברית הנוראית שלהם

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

תופי המלחמה של צוק איתן שוככים, אחרי שישראל כבר הודיעה על קבלת הפסקת האש. למרות שהחמאס עדיין מנסה לעשות קולות של תחזיקו אותי תחזיקו אותי, נראה, או לפחות כך אנחנו מקווים, שסוף סוף נגמר עוד שידור חוזר של התוכנית הלעוסה ביותר בעשור האחרון.

אבל עוד לפני שהחמאס שיחק בדובי לא לא, החלה הדברות אמיתית עם אנשיו ברשת. או לפחות, טרולינג של גולשים ישראלים שדי נמאס להם מהמסרים העילגים של נציגי הארגון  בטוויטר, פייסבוק ובאס-אם-אסים.

החשבון של גדודי עז א-דין אל קסאם בטוויטר הפך לכוכב היום, אחרי שהגיב לתלונות של גולשים ישראלים על העברית המזעזעת, ולא פחות מכך, אחרי שנתן מתנה יקרה מפז לכל הטוקבקיסטים מימין וציטט את טורו של אורי משגב על כשלונו הידוע מראש של המבצע. אם כי, לא ברור אם בחמאס טרחו להציב לעצמם יעדים, אותם יוכלו להגדיר אחר כך כניצחון כביר/היסטורי/מהדהד על הישות הציונית, למשל, קידום מכירות כיפת ברזל.

חשבון חמאס בטוויטר. צילום מסך

בינתיים גם הפסקת האש זכתה לתגובות הולמות מהגולשים. מה שהבליט יותר מכל את חוסר התוחלת של המבצע היו הממים הישנים, מ-2012 או לפני כן, שנשלפו מהבוידעם בידי כמה מהיוצרים הוותיקים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ