"הארץ"

אתר Airbnb הפך בשנתיים האחרונות לפלטפורמה הבולטת ביותר ביותר למי שרוצה לבקר במקום חדש ולהחליף את המלון בהשכרת דירה לטווח קצר. אבל ביממה האחרונה היא הגיעה לכותרות בנסיבות אחרות וקצת מוזרות.

החברה הציגה אתמול את הסמל החדש שלה, שזכה לכינוי Belo, ועוצב בידי הסטודיו הלונדוני DesignStudio. לדברי סטודיו העיצוב הרעיון הוא לחבר בין אנשים למקומות לאהבה. ובאמת, במבט ראשון הלוגו אולי נראה קצת כמו אטב משרדי שמישהו ניסה לעקם לצורת לב.

עם זאת, קשה להגדיר את העיצוב המחודש כהצלחה מסחררת. הסמל ספג לא מעט ביקורת על חוסר מקוריות, מאחר שיש כבר כמה חברות שמתהדרות בסמלים דומים, ובעיקר חברת Automation Anywhere.

חמור מכך, הפרשנות הרומנטית של airbnb ממש לא תפסה כנראה. והרשת שכתמיד דואגת לעסוק רק בעניינים שברומו של עולם, התפוצצה בספקולציות על מה בעצם כולם רואים שם (רמז, איברי מין, ולוגואים של חברות אחרות).

הוויכוח הוא אם מדובר בווגינה, אחוריים או סתם שק אשכים, ויש כאלה שפשוט חושבים שהם הצליחו לאגד את כל האיברים האלה לסמל אחד מושלם (אם גם לא הכי מקורי). מיותר לציין, שרבים מיהרו להציע פרשנויות מאויירות משלהם ללוגו החדש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ