עודד ירון
עודד ירון

דף הפייסבוק של ארגון להב"ה הוסר בעקבות תלונות הגולשים על כך שהדף שימש להסתה, כך הודיעה היום (שלישי) פייסבוק לגולשים רבים שדיווחו על דף הארגון. בנוסף הסירה הרשת החברתית את הדף של ח"כ לשעבר מיכאל בן ארי.

ארגון להב"ה, בראשות בנצי גופשטיין, פועל "למניעת התבוללות בארץ הקודש" - כדברי העמוד שנסגר. בעמוד נכתב כי הארגון "שם לו למטרה להציל בנות מעם ישראל שהתפתו לקשור קשר עם גוי". אנשיו היו מעורבים בארגון הפגנות נגד ערבים ונגד פליטים מאפריקה, וגופשטיין הגן למשל על עשרות הנערים שתקפו באלימות שלושה צעירים ערבים בירושלים ב-2012.

פייסבוק כבר שקלה בעבר להסיר את הדף של בן ארי בעקבות דיווחי גולשים, אולם הוא לא הוסר בעבר. בהודעה ששלחה לגולשים שהתלוננו על הדף מסרה הרשת החברתית כי בחנה מחדש את ההחלטה הקודמת והחליטה להסיר את הדף.

הסרת הדפים של להב"ה ושל בן ארי מגיעה אחרי שכבר הוסרו כמה דפים קיצוניים בשבועת האחרונים ובהם דף הקורא לשלילת האזרחות לשמאלנים", הקבוצות "כנופיית אל־יהוד" ו"עונש מוות למחבלים" ורק אתמול הוסר גם הדף של ברוך מרזל.

מנגד פייסבוק וגם טוויטר הסירו גם את החשבונות של הזרוע הצבאית של החמאס, עז א-דין אל קסאם. הדף הוסר בשל דיווחים של גולשים ישראלים שהוגשו מאותן סיבות שהובילו להסרת העמודים של מרזל ולהב"ה - הסתה ודברי שטנה.

כרזה של להב"ה
Post by ‎דדי שי‎.
הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ