עודד ירון
עודד ירון

אתר יוטיוב הסיר סרטון אנימציה גס שתוקף את לין מור, בת זוגו של יואב אליאסי (הצל). אליאסי עצמו כתב בעמוד הפייסבוק שלו שהגיש תלונה במשטרה על הסרטון ואיים כי האדם, שזהותו לא ידועה, לא ייעצר, הוא יפעל בעצמו.

"אני מודיע חד וחלק שאם מי שעשה את הווידאו הזה לא נעצר בשבועיים הקרובים (ברגע זה אני מגיש תלונה) אני לוקח את החוק לידיים ושובר לו כל עצם בגוף ואז אני אתן סיבה טובה למדיה ולשמאל לקרוא לי אלים", כתב אליאסי, שהעלה את הסרטון בדף שלו, ככל הנראה לפני שהוסר מיוטיוב.

הסרטון שהועלה בידי משתמש בעל הכינוי B.I.G Money משלב בין היתר תמונות של ראשו של אליאסי כשהוא מודבק על גופותיהם של גברים עירומים וקטעים מקליפ של ההרכב טוקסיק בו משתתפת מור. בהודעה באתר יוטיוב נכתב כי הוא הוסר בשל "הפרה של מדיניות יוטיוב האוסרת על תוכן שנועד להטריד לשמש למעשי בריונות או לאיים".

אליאסי אמר לוואלה שהוא חושד שמדובר בעורך הדין והפעיל החברתי ברק כהן, אך כהן הכחיש את הדברים ואמר לאתר כי לא היה מעלה סרט כזה בזהות בדויה ובוודאי שלא סרט עם תכנים מיזוגניים כאלה.

בתקופת מבצע צוק איתן אליאסי הפך לדמות מרכזית בהפגנות הימין ורבים משמאל האשימו אותו בעידוד האלימות של פעילי הימין. הוא מצידו איים בחודש שעבר לתבוע רבים בפוסט אחר שבו העלה תמונה של עורך דינו אבי קורקוס. "כל מי שהוציא לשון הרע, הוציא דיבה, עשה לי רצח אופי, והפיץ שקרים ישלם את המחיר ואני לא מוותר לאף אחד", כתב אז.

צילום מסך: מעמוד הפייסבוק של אליאסי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ