למרות איסור הפרסום, שמו של המפכ"ל המיועד כבר פורסם ברשת

זמן קצר לאחר שהוכרזה מועמדותו של סגן ראש השב"כ ר' - התפרסם בוויקיפדיה ערך אודותיו. הוא הוסר לאחר זמן קצר, אבל הוא עדיין זמין למחפשים בגוגל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

שמו המלא של סגן ראש השב"כ ר', המיועד לתפקיד מפכ"ל המשטרה הבא, כבר זמין ברשת למרות שעדיין חל איסור על פרסום שמו.

השם התפרסם בערך שהועלה בסוף השבוע בזריזות לוויקיפדיה, ככל הנראה בהנחה ששמו כבר הותר לפרסום, אך כמה שעות לאחר מכן הערך הוסר לחלוטין בשל חוק השב"כ האוסר על פרסום פרטיהם של עובדי הארגון. עם זאת, עדיין ניתן למצוא גרסה שמורה של הערך בגוגל.

מנוע החיפוש מציע למשתמשים לצפות בגרסאות קודמות של תוצאות החיפוש בלחיצה על המשולש הירוק שמופיע בסמוך לקישור. בעוד שלחיצה על הלינק הרגיל תוביל לערך לא קיים, לחיצה על הגרסה השמורה (Cached) תוביל לערך שכבר אינו זמין בגלישה רגילה.

ערך הוויקיפדיה, כפי שהוא זמין בזיכרון המטמון של גוגל

שמו של ר', אגב, מופיע במלואו בערך נוסף הנוגע לשירותו הצבאי, אם כי שם אין כל אזכור לשירותו בשב"כ לאחר מכן.

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, הודיע על מועמדותו של ר', ביום שישי, יומיים לאחר שהסיר את מועמדותו של גל הירש לתפקיד.

ר', בן 52, נשוי ואב לשבעה, הוא חובש כיפה והתגורר במשך שנים רבות בהתנחלות באזור רמאללה, עד שעבר לפני כמה שנים עבר ליישוב דתי במרכז הארץ. הוא התגייס לחטיבת הצנחנים ב-1981, פיקד על פלוגת ההנדסה של החטיבה - תפקיד שבו החליף אותו המפכ"ל המיועד הקודם, הירש - ובתפקידו האחרון בצה"ל היה סגן מפקד גדוד 50.

לאחר שחרורו מצה"ל הצטרף לשב"כ, שם מילא שורה של תפקידים בכירים ובהם גם ראש מרחב יהודה, שומרון וירושלים בשיא האינתיפאדה השנייה. בשנה האחרונה הוא משמש כסגן ראש השירות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ