פייסבוק שוב חסמה את חשבונה של פעילה נגד תעשיית הזנות

כשבועיים לאחר שהתנצלה על חסימה לא מוצדקת של חשבונה של טלי קורל, שוב חסמה אותה הרשת החברתית, הפעם לשלושה ימים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

טלי קורל, מפעילת עמוד When He Pays, שוב נחסמה בידי פייסבוק, כשבועיים לאחר שהרשת החברתית הודתה שסנקציות קודמות נגדה ונגד העמוד, שמשמש למאבק בתעשיית הזנות ולקוחותיה, הוטלו בטעות.

"חסמו אותי מפרסום בפייסבוק לשלושה ימים בגין צילום מסך של הודעת לקוח בשם בדוי, 'משה כהן', שכתב לי ותיאר לי ציורית את מפגשיו עם 'נותנת שירות' תוך זה שהוא פרדוקסלית נוזף בי על כך שאני מאשימה אותו שהוא לקוח של תעשיית המין", כתבה קורל ל"הארץ".

טלי קורלצילום: טלי קורל

במקרה הקודם, בשלהי אוגוסט, חשבונה האישי של קורל נחסם ל-24 שעות. בנוסף נמחקו פוסטים של דף הקמפיין שלה. מאחר שהיה מדובר באזהרה השלישית שלה, ברשת החברתית איימו למחוק את הדף שהיא מנהלת.

When He Pays  נולד מהניסיון של קורל להטיל זרקור על לקוחות תעשיית הזנות. במסגרת הקמפיין קורל מעלה פוסטים ובהם תמונות של טקסטים שנלקחו מפורומים של לקוחות קבועים שמשווים ביניהם רשמים והמלצות ומפרסמים "ביקורות" על נשים שונות, כשם שמדורי אוכל מפרסמים ביקורות על מסעדות.

קורל עצמה סיפרה בשעתו ל"הארץ" שהעמוד המרכזי של הקמפיין מתנהל בטאמבלר, אבל אם היא רוצה להגיע לגולשים רבים, הנתיב המרכזי הוא בפייסבוק. "אם אתה באמת רוצה להביא חשיפה של המונים הפיתרון הוא פייסבוק, ויש לקמפיין חשיפה של עשרות אלפי צפיות בחודש. אין הרבה אתרים שיכולים להחליף אותה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ