כשזאק גליפיאנקיס פגש את הילרי קלינטון

בתוכנית הרשת המצליחה שלו, גליפיאנקיס לעג לחליפות של קלינטון וביקש להתחפש בהשראתן ל"ספרנית מהחלל החיצון", ושאל אם בכוונתה להנהיג מלחמת אזרחים במידה שטראמפ ינצח

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אחרי שהנשיא אובמה התארח לפני כשנתיים בתוכנית הרשת של הקומיקאי והשחקן זאק גאליפנאקיס, כעת התייצבה מולו המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב הילרי קלינטון. בפרק הנוכחי של "בין שני שרכים עם זאק גליפיאנקיס" (Between Two Ferns) שפורסם היום (חמישי), הקפיד גאליפנאקיס, כמו עם אורחים אחרים, לנהל שיחה עוקצנית ומשעשעת גם עם קלינטון, ששיתפה פעולה בהצלחה.

ברוח ליל כל הקדושים המתקרב, גאליפנאקיס נכנס לאולפן עם מסכה וביקש להפחיד את קלינטון. מאבטחיה עצרו בעדו, וקלינטון העירה לו ש"זה לא רעיון טוב ליד השירות החשאי". בין היתר הוא שאל את קלינטון מה יקרה אם היא תיכנס להריון, והאם "אנחנו נתקע עם טים קיין (המועמד להיות סגנה) במשך תשעה חודשים?".

גאליפנאקיס שאל את קלינטון אם היא מתכוונת לעבור לקנדה, במידה שטראמפ יזכה בנשיאות והראפר קיד רוק, שהביע בו תמיכה, ימונה לשר החוץ האמריקאי. "אני אשאר בארה"ב ואנסה למנוע בעדו להרוס אותה", השיבה קלינטון במלוא הרצינות והוסיפה כי להנהיג מלחמת אזרחים נראה לה צעד קיצוני מדי.  

גאליפנאקיס לא חסך עקיצות גם מחליפות המכנסיים של קלינטון, ואמר כי הוא ישמח לפגוש את המעצב שלהן, כי בליל כל הקדושים הוא מתכוון להתחפש ל"ספרנית מהחלל החיצון". בסוף הראיון גאליפנאקיס ביקש להישאר בקשר עם קלינטון. "מה הדרך הטובה ביותר להשיג אותך?", הוא שאל אותה, "אימייל?", כשהוא מתייחס כמובן לפרשות האימיילים בהן הסתבכה קלינטון. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ