עמוד סטטוסים מצייצים חזר לאוויר

אחרי שפייסבוק כשלה בדחיית הוראת הביצוע, העמוד שב לפעילות הבוקר עם יותר מ-660 אלף משתמשים, וכפי הנראה גם רבים מהפוסטים הישנים

עודד ירון
עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סטטסטוסים מצייצים, 2017
עודד ירון
עודד ירון

עמוד סטטוסים מצייצים חזר לאוויר היום (שני) אחרי שפייסבוק כשלה בניסיון שלה לעכב את הביצוע של הוראת בית המשפט המחוזי, שאמורה היתה להתבצע אתמול בשעה 18:00.

הרשת החברתית לא העלתה מחדש את עמוד סטטוסים מצייצים בזמן שנקבע, למרות הפסיקה, ופנתה לבית המשפט העליון בבקשה דחופה למתן רשות ערעור ועיכוב ביצוע. זאת לאחר שבית המשפט המחוזי דחה בקשה דומה כמה שעות מוקדם יותר.

בעקבות זאת, הגיש גיא אופיר, עורך דינם של עדי בנטוב לן ואבי לן, בקשה לקבוע כי החברה מבזה את בית המשפט בסירובה לפעול לפי הוראות בית המשפט. הבוקר השיבה החברה את העמוד לקדמותו עם יותר מ-660 אלף משתמשים. עם זאת, לן כתב בעמוד שלו כי כ-50 אלף לייקים "נעלמו בדרך פלא".

ההשבה של העמוד מגיעה אחרי שביום חמישי האחרון הורה השופט רחמים כהן לחברה להשיב את העמוד ולשלם לאבי לן ועדי בנטוב לן הוצאות משפט בסך 75 אלף שקלים ושכר טרחה בגובה 150 אלף שקלים.

הדף, שהרשת החברתית הסירה לפני כמעט שנתיים, היה בזמנו הדף הפופולרי ביותר ברשת בישראל. פייסבוק החליטה להסיר אותו כליל לאחר שנחשף בגלובס כי השניים הציעו לקדם פוסטים בתשלום.

לאחר שפייסבוק החליטה כי הסגירה תהיה לצמיתות וסירבה לשנות את עמדתה, הגישו השניים את התביעה נגד החברה. במהלך המשפט הצהירו השניים כי פירסמו כ-30 סטטוסים פרסומיים שהכניסו כ-250 אלף שקלים בסך הכל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ