ווסטוורלד פינת טסלה |

הסרטון המושלם של שיגור הפלקון

במהלך פאנל שעסק בתוכנית המדע הבדיוני המצליחה, הצטרף היזם אילון מאסק למשתתפים וחשף סרטון חדש של שיגור ה-Falcon Heavy שהוכן על ידי יוצר הסדרה ג'ונתן נולאן

יאיר בריל - צרובה
שיגור טיל פלקון ספייס-ס
יאיר בריל - צרובה

לפני כחודש הוכיח אילון מאסק בפעם המי-יודע-כמה שבכל הנוגע ליצירת הייפ סביב פיתוחים טכנולוגים הוא המאסטר. השיגור של ה-Falcon Heavy, הטיל האחרון לבית ספייס אקס, זכה לפרסום רב לא רק בשל הצלחת ההשקה אלא בגלל גימיקים חביבים כמו מכונית הטסלה האדומה ששוחררה ממנו בחלל וכללה את השיר "Space Oddity" של דייויד בואי, ובדיחות שהיוו מחווה לספר "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה".

השבוע נחשף הסרטון שמסכם את השיגור, במהלך פאנל שהתקיים בפסטיבל SXSW באוסטין, טקסס. הפאנל בכלל עסק בתוכנית "Westworld" שצפויה לחזור לעונה שנייה בקרוב, וכלל את שחקני ויוצרי הסדרה. לקראת סוף הפאנל הצטרף מאסק לפאנל, וחשף סרטון שהכין אחד מיוצרי הסדרה, ג'ונתן נולאן, לשיגור המפורסם.

"בתור ילד ביליתי הרבה מאוד זמן במחשבות על חלל ועל טיסות בחלל", סיפר נולאן. "עם השנים ההתרגשות דעכה. לפני שנה ישבתי עם חבר ודיברנו על זה, וחשבנו איך אפשר לתת לאנשים השראה ולגרום להם לדבר על הנושא שוב". אותו חבר היה מאסק, והפתרון, כפי שאפשר להבין, כלל את הלהיט האלמותי של בואי ומכונית טסלה נוצצת.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות