למה לצעירה מהתמונה המפורסמת ביותר ברשת יש רק הבעה אחת?

אם אתם מסתובבים קצת בפייסבוק או בטוויטר, כנראה שכבר נתקלתם בה בתקופה האחרונה; אבל איך ייתכן שהאשה במם הפופולרי ברשת לא מחליפה את ההבעה שלה לעולם?!

יאיר בריל - צרובה
יאיר בריל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גבר מביט על אשה ברחוב
צילום: Antonio Guillem / shutterstock

מאז שנכנסו הממים לחיינו, בכל כמה חודשים הופכת תמונה אחרת לפופולרית באופן חריג ולא ברור. לא מעט ממים שהיו בעבר מבוקשים נזנחו לטובת אחרים (כמה היום משתמשים במם של "צרות עולם ראשון", "דוסון קריק" או "ביג לבובסקי"), ואפשר לומר בביטחון שהכוכב התורן הוא ה-"unfaithful guy meme" - אותו בחור שפוזל לצד לכיוון אשה נאה בזמן שהוא מטייל עם זוגתו הנדהמת.

אבל חשוב לזכור שבמקור מדובר בתמונת סטוק, ואתם יודעים מה זה אומר - אותה אשה נבגדת נמצאת בעוד מקומות. וכך הבין גם העיתונאי ארני סמית, שהחליט לבצע מחקר "איפה אפי?" קטן משלו וחזר עם הממצאים לשמחתם של עוקביו בטוויטר.

ובכן, נדמה שהדוגמנית הנ"ל נמצאת במצב של שוק תמידי. אפשרות אחרת היא שמדובר בשחקנית אופי עם מחויבות גדולה לדמות הנדהמת, או שפשוט הבמאי של התמונה עשה לה את ה"פוזננסקי-כץ" וביקש ממנה בכל פעם מחדש להיראות מופתעת. כך או אחרת, מוצגות לפניכם שלל סיטואציות בהן הגברת נראית המומה, אם זה מצפייה בלפטופ, סמארטפון או בכלל דף נייר. שחקנית אופי כבר אמרנו?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ