כשהבוס מצטרף להפסקת סיגריה: צוקרברג נכנס לקבוצה סגורה בפייסבוק ונהנה מכל רגע

המייסד והמנכ"ל של פייסבוק נחוש להוכיח שהוא איש רגיל לגמרי, כולל תגובות בקבוצה סודית של בוגרי הרווארד. אך כל תגובה שלו מציתה שרשרת תגובות שמוכיחה שההיפך הוא הנכון

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

דמותו של מארק צוקרברג כל כך איקונית/ שנויה במחלוקת, עד שניתן בקלות לשכוח שמדובר באדם רגיל. וכמו כל האנשים הרגילים בעולם גם לו יש פרופיל פייסבוק פרטי, אך כשהמייסד והמנכ"ל של הרשת החברתית הגדולה בעולם מגיב למישהו – מתגלה ההבדל בין פרופיל רגיל לדמות מוכרת. צוקרברג הצטרף בשבוע האחרון לקבוצה סגורה בשם "Harvard Memes for Elitist 1% Tweens", שכל תכליתה העלאת ממים שלועגים לחשיבות העצמית תוצרת הרווארד. לא צריך להיות בוגר האוניברסיטה היוקרתית כדי להתקבל לקבוצה, דבר משמח עבור צוקרברג שפרש מהלימודים כדי להתמקד במיזם העסקי הקטן שלו שעתיד לשנות את העולם.

תחילה הוא הגיב – "הקבוצה הזו נפלאה" הוא כתב, ושלח את חברי הקבוצה לסיבוב תדהמה וניצחון על כך שבעלי הרשת אוהבים את הקבוצה הקטנה שלהם. מכאן ועד הטרלות הדדיות הדרך הייתה קצרה, החל מהרעיון להזמין את ביל גייטס ל"קבוצת נושרים" (וצוקרברג אכן תייג את חברו המיליארדר והזמין אותו לקבוצה) ועד מם עוקצני נגד צוקרברג עצמו. "מי צריך אינפלציית ציונים כשיש אינפלציית תארים בהרווארד", כתב Kc Kimber כשהוא מתייחס לשמועות אודות ניפוח הציונים באוניברסיטה מחד ותואר הדוקטור לשם כבוד שקיבל הנושר המפורסם בן ה-34. אל המם הזה Kimber צירף הקדמה "פייסבוק בוודאי הולכים להעיף אותי לכל החיים", ופנייה אישית לצוקרברג "מארק בבקשה אל תרחיק אותי, זה רק מם".

מסתבך
צילום: צילום מסך מפייסבוק
מם
צילום: צילום מסך מפייסבוק

מייסד פייסבוק המשועשע סיפק תגובה ספק מלאת הומור עצמי ספק חושפת טפח מהשליטה המטורפת של פייסבוק בחיינו – "You Are Forgiven". גם התגובה הזו זכתה, כמובן, למם שהציג את צוקרברג כישו הסלחן.

הקבוצה לא תחזור מעתה לאנונימיות שאפשרה לה הטחת רפש במוסד האקדמי היוקרתי, חבריה לא ישכחו את "היום הטוב ביותר בהיסטוריה, שעבר עליהם, ומארק צוקרברג הצליח להוכיח לספקנים שיש אדם מאחורי הפרצוף החייכני-תמיד של האיש ששינה את העולם מחדר המעונות שלו באוניברסיטת הרווארד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ