מתנה לילדים שאוהבים את טראמפ: חומת לגו ש"תשמור על אמריקה גדולה"

צעצוע שמבוסס על חיקוי של לבני המשחק האהובות מבטיח "למנוע מאלפי המהגרים לחצות את הגבול... מתנה נהדרת לילדים!". החברה המשווקת מציעה גם בובת הילארי במדי אסירה ועוד. למעוניינים, המוצר אזל כרגע מהמלאי

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

אחרי שבישרנו לכם על ה"" - הדוב הנשיאותי שגם משפר את משחק הגולף של בעליו - הגיע תורו של צעצוע רפובליקני חדש לכבוש את הכותרות ולהגביה את הרף של השימוש במילה "הזוי". צעצוע של אבני בנייה, חיקוי די זול ל"לגו", מציע לילדים מגיל חמש ואילך לבנות את החומה שטראמפ הבטיח לבוחריו בקמפיין 2016. ' ' מורכב מ-101 חלקים, 100 אבני בניין ובובת דונלד טראמפ אחת עם הכובע האדום המפורסם שלו.

המשחק זמין לרכישה כבר עכשיו עבור 29.90 דולר ומשווק על ידי חברת 'keep and bear', שבנוסף לצעצוע החומה מציעה מספר משחקים-פוליטיים מוזרים לא פחות. שיטוט קצר בקטלוג האינטרנטי של החברה מגלה מבצע הנחה על "טראמפ שולח את הילארי לכלא" (14.95 דולר בלבד במקום 25), בובת הילארי במדי אסיר" (8.95 דולר) ובובת צלבן ממסעות הצלב ש"נלחם באסלאם הקיצוני" (8.95).

המגיבים החדים ברשתות החברתיות הזכירו שכל הצעצועים הללו, שנמכרים על ידי שמרנים רפובליקנים עבור שמרנים רפובליקנים, מיוצרים למעשה בסין. זאת נמצאת בסכסוך כלכלי עם ארה"ב של טראמפ בעקבות הטלת המכסים ההדדית, כידוע.

"המון של 10,000 מהגרים ממרכז אמריקה צועד דרך מקסיקו בדרכו לאל פאסו, טקסס", נכתב בדברי ההסבר לצעצוע. "אנחנו מבינים למה הם מעוניינים לחיות ולעבוד באמריקה. אחרי הכל זו המדינה האדירה ביותר על פני כדור הארץ! יחד עם זאת אנחנו לא יכולים לאפשר לכל מי שרוצה להיכנס למדינה שלנו ולסכן אותנו. לכן החומה חייבת להיבנות, והיא תשמור על אמריקה בטוחה. צעצוע נהדר לילדים ולנכדים!".

העובדה שמדובר במשחק בנייה שמצטבר לכדי חומה ותו לא, בשילוב עם העובדה שעבור ילדים המשמעות הפוליטית תישאר כנראה חבויה מאחורי חוויית הבנייה עצמה, מעלה עבור רבים את המסקנה שמדובר במתנה של ההורים לעצמם. אפשר ללגלג על הצעצועים החדשים של הימין האמריקאי, בוודאי שניתן להרהר בהשפעה העתידית על הילדים שנחשפים אליהם, אבל כשהחברה המוכרת את המוצר מודיעה על חיסול המלאי שהוציאה למכירה תוך פחות משבוע – מגלים שבסיס התמיכה של טראמפ הוא רחב (ומוזר) הרבה יותר מכפי שנראה לעין הליברלית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ