הבת של טוני הוק פחדה, הוא האמין בה. יחד הם יצרו סרטון הוקרה לאבות ובנות

כשהילדים מפחדים, ההורים מתגייסים, לפעמים זה מסתיים בדמעות של שמחה ופופולריות עצומה ברשת - כנראה שזה עוזר כשהאב הגאה הוא גם גדול גולשי הסקייטבורד בהיסטוריה

איתן לשם
איתן לשם
החלקה
איתן לשם
איתן לשם

יחסים של אבות ובנות הם מהסבוכים, העמוקים והמרגשים שהמנעד האנושי יכול לנפק. היא לעולם לא תצליח להבין עד כמה היא יקרה לו ונוגעת בנימי הרגש שהטמין במעמקי הנפש, הוא לא יידע שלנצח היא תתכתב עם גבריותו בחיפושיה אחר בן זוג, ושניהם לא ידרשו אחת מהשנייה דבר, פרט לחיבוק השמור לאב ובת.

זה מה שעומד בבסיסו של סרטון שפרסם טוני הוק, אולי גדול גולשי הסקייטבורד בהיסטוריה ובוודאי המפורסם שבהם, אך גם אב נרגש שגרם לבתו להתגבר על הפחד שלה מהפחד עצמו. הוק העלה את הסרטון לחשבון הטוויטר שלו ביום שבת, ומאז הוא צבר מעל 14 מיליון צפיות, קרוב ל-130 אלף ציוצים חוזרים וכמעט 190 אלף לייקים. רובם, בוודאי, של הורים שראו כיצד אמונה ואהבה מתכנסים להצלחה.

קרדיט: Tony Hawk

אמנם לא מדובר הצלחה כבירה, אלא בגלישה מטה מגובה מטר, אך ההיסוס של הילדה בשילוב עם קריאות העידוד של אביה הופכים את השתלשלות האירועים לבית ספר להורות. זעקות השמחה של הוק, שנשמעות בסוף הסרטון, יכולות להבהיר עד כמה השמחה הייתה עמוקה ואמיתית. היא והוא אולי לא יידעו באמת עד כמה הם חשובים אחד לשנייה, אבל לרגע אחד הם היו הכי אבא והכי בת, בסרטון ויראלי אחד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ