איתן לשם
bethevalley
be the valleyצילום: bethevalley
איתן לשם

"עמק הסיליקון", סדרת החנונים הקומית של HBO, תחל היום (ראשון) את עונתה השישית והאחרונה. היא אמנם כבר עברה את השיא, ואיבדה הרבה מזוהרה בעקבות עזיבת טי.ג'יי מילר, ודי מיצתה את הבדיחות שחוגגות על הפער שבין עושרם של היורמים לבין הדלות החברתית שלהם. למרות זאת, אי שם בעונה שלוש, ולרגע קצר מאוד, "עמק הסיליקון" הייתה חלון הראווה של כל מה שמגניב בעולם העבודה של המגניבים החדשים.

בין מרדף אחרי מימון חדש, התרסקות בהנפקה ציבורית וניסיון לשמור על האלגוריתם מכל משמר, הצופים התוודעו לקושי הגדול שטמון בגרירת סטארט אפ מצליח אל הגאולה המצליחה עוד יותר. בנוסף, הבנו מעט יותר את עולמם הסודי של המהנדסים, המתכנתים, היזמים והמשקיעים – כולם מטורללים לחלוטין על פי דרכם הייחודית. כעת הגיע הזמן לומר שלום, וכלי חדש של חברת ההפקה יכול להשאיר לכם מזכרת קטנה מהסיום.

הפתיח של הסדרה, מחווה ל"סים סיטי", מסתיים בבניין שגגותיו יוצרים את שם הסדרה. אך מה אם אותו פתיח היה מסתיים בצורה אחרת, נאמר עם שם של מעריץ או הכינוי של קבוצת הספורט האהובה עליכם? כעת זה אפשרי וכל מה שעליכם לעשות זה להקליד את רצונותיכם. המחולל כבר יהפוך את בחירתכם לפתיח קטן משלכם.

"עמק הסיליקון" כמו "המפץ הגדול" או "הרשת החברתית", הוכיחה שהיורמים ניצחו. בינתיים אפשר להתרפק על הסדרה שכבר מתגעגעת לתום של העמק הכי חשוב בעולם.

צרו פתיח משלכם כאן.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ