קפטן הנוער של הפועל ב"ש קרא לשלוח שמאלנים לתאי גזים, והתנצל

הקבוצה שללה את סרט הקפטן של אבירם אוחנה אחרי שכתב בפייסבוק: "לנקות מהמדינה את כל השמאלנים העלובים. שמאלנים לתאי הגזים!"

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"הארץ"

קפטן קבוצת הנוער של הפועל באר שבע, אבירם אוחנה, ספג ביקורת חריפה ונאלץ להתנצל בסוף השבוע לאחר שקרא לרצוח שמאלנים בתאי גזים.

"אחרי שתיגמר הפעולה הקרקעית בעזה, צריך להתחיל בפעולה קרקעית אחרת. פעולה פה בישראל, לנקות מהמדינה את כל השמאלנים העלובים. שמאלנים לתאי הגזים!", כתב אוחנה בדף הפרופיל שלו בפייסבוק.

בנוסף לביקורת חריפה שנמתחה עליו מצד גולשים, בקבוצה הגיבו בחריפות והודיעו כי "סרט הקפטן נשלל מהשחקן באופן מיידי ובנוסף הוא יועמד לוועדת משמעת במהירות. אמירה חמורה ומסוכנת מאוד בלי כבוד להיסטוריה היהודית. יש לנו אפס סובלנות להתנהגות שכזו".

עמוד הפייסבוק של אבירם אוחנה

בעקבות האירועים נאלץ אוחנה להתנצל ומסר כי "פוסט זה נבע מלחץ נפשי ורגשי שהגיעו משני צדדים שונים. הצד הראשון זה הצד שלי שנמצא במשך כל היום בממ״ד במקום לעשות את מה שאני אוהב - לשחק כדורגל".

"הצד השני זה הצד של החברים שלי שנמצאים כעת בעזה ונלחמים וכמו כל עם ישראל, ואולי טיפה יותר, הדאגה לשלומם קשה מנשוא. אין ולא הייתה בסטטוס הזה שום כוונה, ולו הקטנה ביותר לייחל למותם של אנשים, ובטח שבטח שלא לגרום לזילות השואה". הוא אף הבטיח שבתום המבצע הוא יתנדב במוסד שעוסק בסיוע לניצולי שואה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ