הודעות אישיות הגיעו לגולשים הלא נכונים בתפוז

משתמשים התלוננו מוקדם יותר החודש כי קיבלו הודעות שלא נועדו להם; מתפוז נמסר בתגובה כי מדובר בבעיה נקודתית שפגעה בגולשים בודדים ונפתרה במהירות

עודד ירון
עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון
עודד ירון

חלק מהמשתמשים בתפוז הופתעו לקבל מוקדם יותר החודש הודעות פרטיות שלא מיועדות להם. לדברי החברה, מדובר בבעיה נקודתית שפגעה בגולשים בודדים בלבד.

"הופתעתי הבוקר לגלות מסר אוטומטי שנשלח אליי בכותרת 'קיבלת תגובה להודעתך בפורום סטוצים ומפגשים אחרים' - בעיקר בגלל שמעולם לא גלשתי בפורום זה", כתב גולש בפורום התמיכה של תפוז. "המסר אכן מיועד לגולש אחר שכן פרסם בפורום אבל איכשהו הכינוי שלי צורף להודעה", הוסיף.

מ', גולשת בתפוז, סיפרה ל"הארץ" כי גם היא קיבלה הודעות אישיות של משתמשים אחרים. "קיבלתי 3 מסרים אישיים מ-3 גולשים שונים, ששלחו את המסר שלהם לגולש אחר, ואני קיבלתי את המסר במקומו. קיבלתי עוד מסר שהוא בעצם עדכון מפורום סקס של גולש אחר שכתב שם הודעה למרות שאני לא זאת שכתבה את ההודעה".

צילום: תפוז

"אני טרנסג'נדרית", כתבה. "אני לא רוצה להעלות בדעתי, שחלק מההתכתבויות שלי הגיעו לידי אנשים אחרים או שחלק מחבריי האינטרנטיים גילה שאני בעצם טרנס".

מתפוז נמסר בתגובה לשאלת "הארץ" כי "בעקבות עבודות שדרוג של השרתים במהלך הלילה של ה- 8 בדצמבר היו כמה מקרים בודדים שבהם מסרים לא הגיעו ליעדם. הבעיה אותרה וטופלה באופן מיידי".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ