נאצי-גייט |

רני רהב עונה למאשימיו בספין יאיר לפיד הנאצי

"אתה חייב לאשפז את עצמך ולקבל הרבה כדורי הרגעה באופן מידי; אני עוד שניה אתבע אותך לדיבה", אומר רהב לגולשים שמאשימים אותו ביצירת התמונה שיצר לה הד ציבורי אמש. דני סידס, מכר של יאיר לפיד, אומר שגילה את התמונה לפני רהב וייתכן שהגיעה דרכו ליחצן

עידו קינן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עידו קינן

היחצן רני רהב, שהביא תמונה של יאיר לפיד במדי נאצי לידיעת הציבור, והביא לתפוצה רחבה של התמונה וגם לפתיחת חקירה משטרתית, טען אמש שקיבל אותה "מעיתונאי", אולם סרב לציין את שמו. ייתכן שאותו עיתונאי הוא היועץ המוזיקלי והדיג'יי דני סידס, מכר של יאיר לפיד, שאף דיווח עליה לפייסבוק.

"בסביבות השעה 12 בצהריים התמונה הזו קפצה לי ל'פיד' ואחר כך קלטתי שלא שמתי לב איך זה קרה", כתב סידס לפנות בוקר בפייסבוק. "אני נמצא הרבה מול המחשב במהלך היום במסגרת העבודה ומשוטט גם בפייסבוק. נכנס לפרופילים שונים, בודק אנשים שאני רוצה להיות חבר שלהם, בודק מי רוצה להיות חבר שלי לפני שאני מאשר אותו ושאר שיטוטים שכיחים, אותם מבצעים מאות מיליוני משתמשים אחרים. לפעמים אני אפילו מוצא כל מיני סטטוסים ותמונות בעמודים שונים ולא פעם עשיתי "סייב" לתמונות או לסטטוסים שחשבתי שיעניינו אותי. הבעיה היא שלא תמיד אני זוכר ממי לקחתי מה בפייסבוק". סידס סיפר ש"את לפיד אני מכיר מגיל 16 והיות והגענו כבר לגיל חמישים אפשר לומר שההיכרות בינינו מרובת שנים. הכעס וההלם שלי בהחלט נבעו גם מהסיבה החברית. אני יודע היטב מה היחס שלו לשואה, מה היה היחס של אביו ז"ל לשואה ולנאצים וקיבלתי צמרמורת מהתמונה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ