איזה סטטוס נכתב על ידי יאיר לפיד, ואיזה על ידי מחשב?

ה"לפידומטור" מחולל סטטוסים שנראים כאילו יאיר לפיד כתב אותם בכל נושא שתבחרו. היוצרים: "שירות זה ניתן בחינם, ושווה באיכותו ליחסי הציבור של 'יש עתיד'"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חידה: איזה מהסטטוסים הבאים נכתב על ידי שר האוצר יאיר לפיד, ואיזה על ידי "לפידומטור", מחולל סטטוסי יאיר לפיד? התשובה בסוף האייטם.

1. אני רוצה להיות מאוד ברור לגבי השיוויון בנטל: יהיה שיוויון בנטל או שהממשלה הזו תתפרק. מהרגע הראשון "יש עתיד" לקחה על עצמה להיות החלק האחראי והיציב בממשלה. גם בהעברת התקציב, גם בהצבעות בכנסת, לקחתי על עצמי את כל החלקים הקשים והלא נעימים של עבודת הממשלה, אבל אם מישהו חושב שאני הלכתי לפוליטיקה רק כדי לפתור את הקטסטרופה הכלכלית שהשאירה פה הממשלה הקודמת, הוא לא מבין בשביל מה אני כאן. אני לא מציע לאף אחד להתבלבל בגלל זה שאני מתנהל באופן אחראי כשר אוצר. "יש עתיד" לא תתקפל בעניין הזה. כל נסיון לטרפד את ועדת פרי כדי לפזול לעבר הפוליטיקאים החרדים יוביל לפירוק הממשלה. יש פה הזדמנות היסטורית לתקן פצע שמדמם בליבה של החברה הישראלית. מי שפוגע בהזדמנות הזו כדי לעשות רווחים פוליטיים קלים חוטא לעם ישראל, פוגע בציונות, פוגע בצה"ל ופוגע בכל צעיר ישראלי שהלך אי פעם לבקו"ם כדי להתגייס. אין לי שום כוונות לתת לזה לקרות, ואני קורא למפלגות האחרות בקואליציה - ובמיוחד לליכוד - להתעשת. הגיע הזמן שהם יתנהגו כמו שמפלגת שלטון צריכה להתנהג ויפסיקו את המשחק הזה. הוא לא מביא כבוד לאף אחד, הוא מסכן את המשך קיומה של הממשלה והוא בעיקר מונע את תיקונו של עוול היסטורי שהגיע הזמן לשים לו סוף.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ