עוד לא ויראלי |

ככה מבקרים היום סרטים

חשבונות יוטיוב מביאים לכם ביקורות הוגנות, קצרות, וגם מלאות ספוילרים של סרטים פופולריים. אף מילה על פיתוח דמויות או ריבוי נקודות מבט או דברים כאלו

אודי סייס
חדר 404
אודי סייס
חדר 404

ביקורות סרטים זה עסק ארוך ומייאש, וגם לא מאוד מתאים-מדיומית: אנחנו מדברים על אנשים שמתנועעים בצבע מלא ובקול על גבי מסך, והנה מישהו שופך עליהם משאית של מילים יבשות. בזירה השוקקת והמתעוררת של יוטיוב יש מי שמבקרים סרטים באופן קצת יותר, איך אומרים, מולטימדיה.

כל מה שרע ב

בפרופיל שוכנת סדרת Everything Wrong With, שמציעה מבט בהילוך מהיר על סרטי קיץ הוליוודים, שנעצר כדי להצביע על פספוסי עריכה, מהלכי עלילה מטופשים וטעויות שהעורך לא הצליח למצוא. הביקורות האלו מצחיקות גם בגלל שהן מצליחות להרוס את הסרט, להשמיד אותו ממש. הנה למשל, אם עוד לא ראיתם את "עלייתו של האביר האפל" או שאתם מתכוונים לראות, תעצמו עיניים עכשיו:

איך זה היה צריך להגמר

היא סדרת אנימציה שהשתפרה להחריד לאחרונה. דרך הסופים האלטרנטיביים שמוצעים כאן לסרטים, שוב מדובר פה על סרטי קיץ, הסדרה מצביעה על חורי העלילה והרשלנות הכללית של התסריטאים. חלק מהסרטים נגמרים בשיחה עוקצנית בין בטמן וסופרמן, שעושה שימוש נרחב בביטוי "אני בטמן". למשל, אם גם אחרי הווידאו הקודם אתם עדיין מחבבים את "עליית האביר האפל", אל תצפו:

קדימונים הגונים

ולבסוף, החשבון מביא את הוותיק והטוב, שמציג את הביקורות העוקצניות ביותר, וגם נטולות הספוילרים ביותר (הכל יחסי) לסרטים, וגם כאן מדובר על סרטי קיץ. כאן מדובר בדיבוב אלטרנטיבי לקדימונים קיימים. המבחר גדול, אז אנחנו נלך על דוגמה מסרט פופולרי מהקיץ שעבר העוסק בבטמן:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ