שתיים דובים

שתי כתבות הטלוויזיה על מפגש עם דובים הכי מצחיקות שתראו היום

רון ג'רבי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רון ג'רבי

מה עושים כשנתקלים בדב, חיה גדולה וחזקה שיכולה לפרק אדם לנתחים בכפותיה החשופות? לשאלה הזאת נדרשה ג'ולי טרמל, כתבת תחנת החדשות NBC 10 בפרובידנס, רוד איילנד. "אנחנו כאן ב-NBC 10 הגענו למסקנה שעלינו לאסוף כמה טיפים מהמומחים, איך להגן על עצמך אם תיתקל בדב סקרן". טרמל מקריינת את הטיפים במקביל להדגמה חיה.

"לפי מומחים, עליכם להימנע מקשר עין עם הדב", היא אומרת, כשעיניה הקרועות לרווחה זזות מצד לצד ביחד עם ראשה; "אל תברחו מהדב, אלא היסוגו באיטיות" – טרמל עושה תנועת "עצור" עם שתי הידים בעודה הולכת לאחור; "נופף בזרועותיך כדי ליידע את החיה שאתה בן אנוש" – טרמל מנופפת בידיים כאילו היא מנסה לעוף; "אל תצעק! הישאר שקט!", טרמל עם אצבע מורה על הפה, פיה מבטא "שששש!" ועיניה וראשה ממשיכים לזוז מצד לצד; "אלא אם הדב תוקף. אז, צעק וזרוק דברים על הדב" – טרמל רצה קדימה, צווחת, מורידה נעל ומשליכה על הצלם; "אם הדב תוקף, התכרבל לכדור על צדך או שכב על הבטן, ומעל הכל, הישאר רגוע" – טרמל שוכבת על הבטן, ראשה על ידיה, וכך מסתיימת הכתבה.

הטיפים הללו היו יכולים להיות שימושיים עבור טינה מריסון מקליבלנד, אוהיו, שב-2009 ראתה דב בחצר ביתה. "טינה היתה המומה מכדי לצלם, אולם כך ככל הנראה נראה הדב, רק אמיתי", דיווח טוד בינינג, כתב פוקס 8 ניוז. בתמונה: דב מקרטון. "השיחזור הזה מראה איך, לפי תיאורים של עדים, ברח הדב ליער", אומר בינינג, ומצעיד את דב הקרטון בצעדים מגושמים. מומחית מתראיינת כשדב הקרטון לפניה. בינינג מציג את דב הקרטון מטפס על עץ. הדב אינו אוכל בני אדם או חיות, מבהירים המומחית ובינינג, שאומר "אני מסודר, אני מהיר יותר מדב" כשהוא חובש ראש ענק של ארנב. וזה לא נגמר.

הדיווח היה כל כך מגוחך, שגולש באתר בדיקת השמועות והאגדות האורבניות סנופס העלה חשד שהוא מפוברק. אולם גולשים אחרים הפנו אותו לאתר של פוקס, שם הופיעה הכתבה. מטופשת, אבל אותנטית.


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ