1. כפתור השהיה טקטי: בלחיצה קלה אחת הכפתור הייחודי הזה ישהה את פרסום הסטטוס, הפוסט או הצילום שהתכוונתם להעלות לטוויטר, פייסבוק או אינסטגרם, כדי להבטיח שאלו לא יוצגו בזמן אמת לאנשים שאתם לא רוצים שיידעו שאתם זמינים, כמו הבוסית בעבודה שרוצה שתעברו על המצגת שלה למחר בבוקר, ההורה שצריך תמיכה טכנית טלפונית באקסל, או חבר שממש צריך שתעזרו לו להרים ספה מאוד יפה ונורא כבדה שמצא רק חצי קילומטר מדירתו נטולת המעלית בקומה החמישית בתל אביב באמצע אוגוסט. הכפתור ידאג לפרסם את התכנים שרציתם לפרסם בזמן ששום גורם עוין אינו צופה בהם.

2. כפתור "לך תוכיח שאין לך אח גדול": בלחיצה קצרה אחת הכפתור החדשני הזה מסיר באבחה אחת את כל הסטטוסים של החברים שלכם על סדרת הבידור של קשת, העוסקת באנשים שנכלאו מרצונם בכלא מרושת מצלמות הנשלט על ידי מנהיג כת תמהוני שדורש שהאסירים יכנו אותו "אח גדול" ויבצעו את פקודותיו, משונות ככל שיהיו. גרסת הפלטינום של הכפתור תאנפרנד את החברים, וגרסת יהלום (בפיתוח) תשים להם ארסן בקפה.

3. כפתור "גודווין": בלחיצה מלטפת אחת הכפתור יוצא הדופן הזה נכנס לדיון מתיש, מפרסם בו תגובה שקשורה לנושא ומשווה משהו שנדון בו או מישהו שהשתתף בו לשואה, לנאצים או להיטלר.

לחיצה זריזה אחת על הכפתור והוויכוח מסתיים צילום: Getty Images/Flickr RF

4. כפתור "סיים ויכוח": בלחיצה זריזה אחת הכפתור המיוחד הזה מסיים את הוויכוח. פה, בחברת עברייני רשת צעצועי פופ וגימיקים (1980) בע"מ, התווכחנו המון אם כדאי להציע את הכפתור הזה למכירה. ואז מישהו לחץ עליו.

5. כפתור "ערה?": בלחיצה פזיזה אחת הכפתור הסקסי הזה בודק אם היא ערה, שולח לה מחמאה בנאלית אבל עובדת, מברר מתי היא מתכוונת להגיע ומפזר ריח נעים בחדר. גרסת המגה־דושבאג של הכפתור גם מזמינה לה בדיסקרטיות גט טקסי. הכפתור זמין גם בגרסת "ער?", ומיועד לדושים מכל המינים והנטיות המיניות.

6. ‫כפתור "בינוני וסביר": בלחיצה מרפרפת אחת הכפתור הנחשק הזה משלב את המלים "אחי", "גבר" ו"גיסנו" בין משפטים. גרסת המאצ'ו של הכפתור מציעה גם הוספה של "גדול, אחי" ו"זה סטארט־אפ!". הכפתור מותאם להתקנה על כל רהיטי איקאה.

7. כפתור "השב, אבל לא לכולם": בלחיצה חדה אחת הכפתור היוקרתי הזה חוזר אחורה בזמן עשר שניות, נכנס לאימייל והופך את ה"השב לכולם" ל"השב". נפלא למצבים חברתיים מביכים שבהם עשיתם ריפליי טו אול וכתבתם מה דעתכם על האידיוט הזה, שעכשיו יודע מה דעתכם עליו.

8. כפתור "יצאתי, אני בדרך אליך (כנות)": בלחיצה אטית אחת הכפתור מעורר ההשתאות הזה ממיר את הסמס "יצאתי, אני בדרך אליך" לגרסה כנה ומפורטת יותר: "בדיוק יצאתי מהמקלחת ויש לי עוד להתאפר וגם בחרתי מכנס אבל הוא לא מתאים לחולצה וגם נראה לי שהוא עושה לי תחת מרובע אז אני אחליף לחצאית ואתה יודע מה, אני גם אוסיף את העליונית ההיא שקניתי בלונדון למרות שבעצם אולי לא אבל בעצם כן כי הם תמיד שמים את המזגן, אפילו בינואר! ואחרי שאני אצא אני אחזור שוב כי שכחתי את הצעיף שתואם לחצאית ואי אפשר בלעדיו ואחר כך אני אגיע לאוטו ואחזור שוב כי אני לא בטוחה שנעלתי. זהו, יצאתי, אני בדרך אליך".

9. כפתור "מפנק": בלחיצה מפנקת אחת ‫הכפתור המפנק הזה מוסיף באופן מפנק את המלה המפנקת "מפנק" לכל דבר והופך אותו למפנק. הגרסה הסופר־מפנקת של הכפתור מודיעה לכל אנשי הקשר שלך: "בנאדם, הפנקתי בקטע אחר".

10. כפתור "חילול טוקבקים": בלחיצה פשוטה אחת הכפתור האלגנטי הזה שואב טקסטים מאלפי מקורות ברשת, מערבב אותם ופולט טוקבקים אקראיים, נטולי תחביר וחסרי פשר, שעדיין נראים יותר טוב מהטוקבקים שאנחנו מקבלים בדרך כלל.

ועוד כפתור לסיום -

כפתור "סמול טוק": בלחיצה עייפה אחת הכפתור המופלא הזה ינהל בשמכם שיחת חולין בכל דרך תקשורת שהיא - מוואטסאפ ועד סקייפ. כך נראית שיחה לדוגמה עם כפתור "סמול טוק":

אה, אמא

מה המצב

מה שלומך?

איך בבית.

אה, כן? יופי.

יופי.

באמת?

לא ידעתי. יפה.

איך אבא?

יופי.

טוב.

יפה.

כן, בטח.

טוב, אז אני אזוז.

ביי.

נשיקות.

גם לאבא.

ביי.

אני אמסור.

ביי.

ביי אמא.

ביי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ