הסלפי של האשה המוכה הזעיק את המשטרה

בעלה של סוזן סטייסי היכה אותה עד זוב דם. כשרק טלפון בלי קליטה סלולרית בידה, היא גילתה תושיה והצליחה להביא למעצרו. זהירות, תמונה קשה

רון ג'רבי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רון ג'רבי

תופעת הסלפיז, צילומים סלולריים עצמיים שמפורסמים ברשתות חברתיות, זכתה לעניין בסוף השנה שעברה, כשהוכרזה כמילת השנה של מילון אוקספורד. בעוד הסלפיז מקושרים בדרך כלל לתיעוד עצמי חיובי, סוזן סטייסי האמריקאית פרסמה סלפי של פניה המדממים כדי להזעיק עזרה אחרי שבעלה דוני תקף אותה באלימות.

לפי דיווח של רשת WKYT, דוני שמע את סוזן משוחחת בטלפון מהשירותים עם גבר. הוא התעמת איתה והכה אותה באקדחו. היא צילמה את עצמה והעלתה בפייסבוק באמצעות רשת אלחוטית, וכתבה: "הצילו… בבקשה מישהו". "פרסמתי תמונה דרך ווייפיי כי זו היתה הדרך היחידה שלי לבקש עזרה", כתבה סוזן בפייסבוק שלושה ימים אחר כך. "לא היה לי טלפון להתקשר בו… לא קליטה סלולרית… רק ווייפיי. רציתי עזרה… לא למות בשלולית של הדם של עצמי על רצפת המטבח".

מישהו הזעיק את המשטרה וזו הגיעה אחרי שדוני כבר ברח מהבית, אך תפסה אותו זמן קצר לאחר מכן ברחוב סמוך. "אני מלאת הכרת תודה על כל העזרה… אכפתיות… דאגה… ואנושיות שהופגנו כלפי", כתבה סוזן.

הדיווחים החדשותיים לא היו מדוייקים, ואתמול סוזן פנתה שוב לפייסבוק, להציג את גירסתה: "לא דיברתי עם איש בטלפון. נעלתי את עצמי בחדר השירותים… בעוד התוקף שלי שובר דברים ומאיים עלי. שלחתי הודעה לחבר… סיפרתי על המצב. הטלפון היה בידי מר סטייסי. החבר התקשר אלי הביתה לבדוק מה קורה איתי… מר סטייסי ענה לשיחה… לפיכך החבר שלי שמע את האירועים שהתרחשו… ואותי צורחת ובוכה לעזרה. הדבר האחרון שאני זוכרת שראיתי זה אותו תופס את הבן שלי… שהיה מכוסה בנתזי דם. הוא לקח את הבן שלי ואת הטלפון האלחוטי איתו. מלבד פוסט התמונה שלי בפייסבוק… הייתי לבד עד שהמשטרה הגיעה".

הסלפי של סוזן סטייסי אחרי התקיפהצילום: מהפייסבוק של סטייסי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ