המקלדת ששוברת את שיאי המהירות

keymonk היא מקלדת חדשה של מפתח ישראלי, שתאפשר לכם להחליק על מסך הסמארטפון בשתי אצבעות במקביל

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

הניסיון לדמיין מחדש את המקלדת בעידן מסכי המגע הוליד בשנים האחרונות כמה וכמה פיתוחים כמו סווייפ או slideit שאמורות להחליק את האצבעות שלנו קדימה מהר יותר, מדויק יותר ונוח יותר.

אפליקציה ישראלית חדשה לוקחת את הרעיון של מקלדות כמו סווייפ צעד אחד קדימה. המקלדת keymonk שפיתח ניר איידס (aides) נועדה גם היא לכתיבה במשיכת האצבע על המסך, אולם היא מאפשרת הקלדה בשתי אצבעות - מה שיכול לשפר מאוד את המהירות והנוחות בעיקר במצב אופקי (Landscape).

בסרטון שהעלה ליוטיוב איידס הדגים כיצד ניתן להקליד באמצעות keymonk מהר יותר מסווייפ. למעשה הוא הציג כיצד ניתן לשבור את שיא גינס (באופן לא רשמי) להקלדת SMS בסמארטפון. השיא עומד על 25.94 שניות להקלדת פסקה קצרה. זמן ההקלדה בסרטון עומד על 18.2 שניות.

כמובן שכמו עם כל טכנולוגיה גם המקלדת החדשה לא מושלמת. השילוב בין שתי אצבעות להקלדה עקומת למידה מסוימת. לפחות בהתחלה, ההקלדה בשתי אצבעות אינה פשוטה כמו שזה נראה בסרטון, ולימוד הדקויות לוקח זמן. בין היתר צריך להתרגל לכך שלא חייבים להשאיר את שתי האצבעות על המסך בזמן ההקלדה, כדי שהמילה לא תסתיים לפני הזמן במקום זאת ניתן להשאיר רק אחת ולהמשיך עם השנייה. כמו בשיר, בהתחלה זה קצת כואב, אבל כשמתרגלים זה זורם מצוין.

יש גם כמה יכולות כמו הוספת מילים שמגיעות רק בגירסה בתשלום, ובאנדרואיד, כמו באנדרואיד עלולות להיווצר פה ושם בעיות תאימות, אבל בהחלט שווה לנסות אותה.

keymonk.com

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ