איך תמשיכו להציג תמונות אינסטגרם בתוך טוויטר - תוכנות - הארץ
טיפ

איך תמשיכו להציג תמונות אינסטגרם בתוך טוויטר

הרשתות מנהלות את המלחמות שלהן על גב הגולשים, ותמונות אינסטגרם כבר לא ניתנות לצפייה מתוך טוויטר. אבל, יש מפתחים שדואגים להשלים את החסר

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

הנתק בין אינטסגרם וטוויטר העמיק בימים האחרונים לאחר שרשת שיתוף התמונות של פייסבוק החליטה לנתק לגמרי את האפשרות לצפות בתמונות בתוך טוויטר. כדי לצפות בהן יש ללחוץ על הלינק ולפתוח אותן בחלון חדש.

על פי דיווחים בתקשורת האמריקאית הפרידה הזו מובילה את טוויטר לקדם אפליקציית פילטרים לתמונות משלה. טוויטר מתכננת ככל הנראה להספיק להוציא את אפליקציית הפילטרים החדשה עוד לפני החגים. יו"ר טוויטר ג'ק דורסי כבר העלה לחשבון שלו תמונות בשחור לבן, שב-allthingsd.com מעריכים כי הן נערכו בעזרת הפילטרים החדשים.

מנכ"ל אינסטגרם הסביר בשבוע שעבר שבחברה החליטו "שכרגע זה הגיוני לכוון את משתמשי אינסטגרם לאתר שלנו. אנחנו מאמינים שהחוויה הטובה ביותר היא לקשר חזרה למקום שבו התוכן חי", הוסיף סיסטרום בהודעה שמסר. "לפני כמה חודשים תמכנו בכרטיסים של טוויטר מפני שהיתה לנו נוכחות מינימלית ברשת", הסביר. אולם, לאחרונה הרשת פתחה פרופילי משתמשים גם לגלישה מהדפדפן, מה שמשפר את חוויית הגלישה בפרופילים. סיסטרום הוסיף כי אתרים כמו פייסבוק, טאמבלר ואחרים לא יושפעו.

InstaTwit צילום: מייקל שונפלד

אבל, כרגיל כשיש בעיה, תמיד יש מי שימצא לה פיתרון. ב-venturebeat.com מספרים כי מייקל שונפלד, מפתח בחברת התשלומים האלקטרוניים Dwolla, פיתח תוסף בשם InstaTwit לכרום שפותר את הבעיה.

InstaTwit

תגובות