האפליקציה שתעזור לכם לנקות את הטיימליין מהאקס

Killswitch יוצאת לקראת יום ולנטיין ומבטיחה לסרוק בדקדקנות כל אזכור מכאיב ולאפשר לכם למחוק הכל בלחיצת כפתור. אם אתם מוכנים לזה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

אפליקציה חדשה שצפויה להיות זמינה החל מהיום מבטיחה לסייע לכם בפרידה הסופית מהאקס או האקסית, כדי שתוכלו להתחיל את יום ולנטיין עם פחות מטען.

האפליקציה Killswitch שנועדה לאייפון ולאנדרואיד סורקת את הטיימליין שלכם בפייסבוק ומוצאת כל אזכור לאקס או האקסית. ב-Mashable מציינים כי יש בעיה אחת קטנה - כדי להפעיל אותה ולאפשר לה למצוא מה להסיר צריך להישאר חברים של האקס.

לאחר מכן אתם יכולים לבחור אם להסיר בלחיצת כפתור כל אזכור, או לבחור להסיר רק חלק מהאזכורים. בנוסף, מי שמתקשה לשחרר יכול לשמור חלק מהתמונות, הסרטונים ופריטים נוספים בתיקייה סודית בפייסבוק שרק לכם תהיה גישה אליה. תהליך הסריקה אורך לא מעט זמן. לדברי יוצרי האפליקציה, מעבר על כ-4,000 סטטוסים לקח להם כ-15 דקות.

באתר האפליקציה הם מסבירים כי לא מדובר בכלי שנועד למטרות נקמה. "זה חלק מתהליך הריפוי, הצהרה של עצמאות, והתקרבות למה שנכון בשבילך אחרי שגילית מה לא נכון. אחרי הכל כמה פעמים ראיתם סרטים של אנשים שורפים תמונות אחרי הפרידה? KillSwitch הוא רק גירסת העידן הדיגיטלי של זה". האפליקציה עולה דולר אחד בשתי הפלטפורמות.

killswitch

כמובן שיש עוד פעולות נוספות שאפשר לעשות כמו ניתוק (Unfriend) וחסימה (Block). אבל הן לא מוחקות אזכורים ישנים. בפייסבוק מסבירים כי כאשר עושים Unfriend האיש לא מופיע ברשימת החברים שלך בפייסבוק, אבל שניכם יכולים לשלוח הודעות ולקרוא את הטיימליין, ושניכם יכולים להציע חברות שוב.

חסימה מונעת את האפשרות למשלוח הודעות או צ'ט, כתיבה על הטיימליין שלך או צפייה בטיימליין שלך. במקומות נוספים ברשת צויין כי אתה לא תופיע בחיפושים שהוא יעשה (graph search). למרות זאת, אתם עשויים להופיע באפליקציות חיצוניות כמו משחקים אם שניכם משחקים בהן. בנוסף, פייסבוק מציינת כי בכל זאת עשויים להיות מקרים שאתה או החבר/ה תתקלו בתגובות או בתמונות של החבר החסום, זאת בשל מגבלות טכניות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ