גוגל חשפה את Google Keep - שירות רשימות חדש

השירות החדש נועד להיות מקבילה דיגיטלית של פנקס שמאפשר לשמור קטעי טקסט, תמונות ואודיו; הוא יתחרה בשירות Evernote הפופולרי

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון

גוגל חשפה הלילה את Google Keep, שירות חדש שמתחרה ישירות באפליקציית הרשימות הפופולרית Evernote.

האפליקציה החדשה, Google Keep, תאפשר למשתמשים לשמור לעצמם רשימות בטקסט, כמו גם לשמור תזכורות אודיו ותמונות. בנוסף, גוגל Keep מסוגלת להעביר לטקסט הודעות קוליות, באנגלית לפחות. כל הרשימות שלכם, בין אם בטקסט או בין אם באודיו או תמונות יישמרו בשירות האחסון של גוגל, Google Drive. את פתקי הטקסט ניתן גם להפוך לרשימות על ידי הוספת מספור.

האפליקציה זמינה למכשירי אנדרואיד מגירסת אנדרואיד 4.0 (Ice Cream Sandwich) ומעלה, והיא כוללת גם ווידג'ט לשימוש מהיר. בנוסף ניתן להשתמש בה כאפליקציית ווב.

זה אינו הניסיון הראשון של גוגל לפתח אפליקציית רשימות. למעשה ב-CNET מזכירים כי היא פתחה את שירות Google Notebook עוד ב-2006, ואולם השירות נמוג והרשימות התמזגו לתוך שירות גוגל Docs, שבתורו התמזג לתוך גוגל Drive.

Keep של גוגל מתחרה ב-Evernote שמציעה יכולות דומות ברובן, והיא זכתה עד כה ליותר מ-45 מיליון משתמשים. שירות דומה נוסף הוא תוכנת OneNote שמשולבת כחלק מחבילת אופיס. גם היא נועדה לסייע למשתמשים לשמור קטעים קצרים בטקסט, אודיו, תמונות ובווידיאו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ