וואטסאפ הוסיפה גרסה לדפדפן המחשב: כך ניתן להפעיל אותה

האפליקציה הפופולרית שנרכשה על ידי פייסבוק מציעה מעתה למשתמשי מכשירי אנדרואיד כלי לשימוש בדפדפן כרום במחשב

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון

וואטסאפ הציגה הערב (רביעי) לראשונה כלי המאפשר להשתמש באפליקציית המסרים המיידיים המצליחה דרך המחשב. 

"היום, לראשונה, מיליונים מכם יוכלו להשתמש ב-WhatsApp בדפדפן הרשת שלכם", כתבו אנשי האפליקציה בבלוג של החברה. "הגרסה שלנו ברשת היא פשוט הרחבה של הטלפון שלכם. הדפדפן מציג שיחות והודעות מהמכשיר הנייד שלכם, זאת אומרת שכל ההודעות עדיין נמצאות בטלפון שלכם". 

בוואטסאפ מציינים כי האפליקציה החדשה לווב מחייבת שהטלפון ימשיך להיות מחובר, מפני שהוא מבצע סינכרון של ההודעות עם הרשת.הם ממליצים גם להתחבר ב-wifi כדי להימנע מניצול כבד של רוחב פס.

אפליקציית הדפדפן החדשה מציעה גם יכולות נוספות, כמו התרעות על הודעות חדשות באפליקציה מהדסקטופ. בנוסף, האפליקציה תתריע כאשר הסוללה של המכשיר הנייד אוזלת.

בבלוג של החברה מסבירים שרק חלק מ-600 מיליון המשתמשים יוכלו כעת ליהנות מהאפשרות החדשה. בשלב זה לא לכל המשתמשים ישנה הגרסה החדשה ביותר של האפליקציה, וגם לא ניתנת להם האפשרות לשדרג לגרסה זו, שרק לבעליה פתוחה האפשרות להפעיל את השירות. 

כדי להשתמש בוואטסאפ ברשת יש לגלוש ל-web.whatsapp.com ולסרוק את קוד ה-QR מתוך האפליקציה. משתמשים ישראלים שניסו זאת גילו כי ככל הנראה אין להם את הגרסה המתאימה של האפליקציה, מפני שאינם יכולים לסרוק את קוד ה-QR דרכה.

ישנה אפשרות להתקין את הגרסה האחרונה על ידי הורדת הקובץ שאנו מציעים כאן, אך זו אינה דרך רשמית, ו-וואסטאפ עשויה לחסום זאת. 

הגרסה שמאפשרת שימוש בכלי ה-QR היא גרסת 2.11.498, אותה ניתן להוריד מכאן

1. פתחו את הדף במחשב

2. הורידו את קובץ ה-APK לטלפון 

3. הפעילו אותו 

3. פתחו את האפליקציה ולחצו על התפריט בצד (מסומן בשלוש נקודות). שם, לחצו על whatsapp web וסירקו את הקוד במחשב. 

וואטסאפ דרך המחשב - כך זה נראה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ