ביוטיוב סוף סוף מטפלים בסינדרום הווידיאו האנכי

האנושות אוחזת הסמארטפונים עדיין לא התרגלה לסובב את הטלפון כדי שהסרטונים לא יראו כאילו צולמו מתוך חרך ירי בטירה מתפוררת? אז באפליקציה המעודכנת יש פתרון. בערך

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

למרות אינספור תלונות וקריאות נרגשות, ואפילו למרות אפליקציה שמתקנת את המצב, סינדרום הווידיאו האנכי ממשיך להתפשט ולסכן משתמשי סמארטפונים תמימים (בחיי, זה לא מסובך לסובב את הטלפון כשאתם מצלמים וידיאו. באמת. אני נשבע). אבל לפחות עכשיו בגוגל התחילו לחשוב על  משהו שיעזור להתמודד עם הבעיה

באתר android police הבחינו כי כלי חדש שמשולב בגרסה 10.28 של אפליקציית יוטיוב (זמינה להורדה מכאן) משפר את חוויית הצפייה באותם סרטונים. בזכות העדכון מוודא שכאשר צופים בווידיאו אנכי בסמארטפון או טאבלט שמוחזק אנכית, החלק המצולם יוצג על מסך מלא, ולא יסתפק רק בתצוגה זעירה על רקע שחור.

ולמצלמים שמסרבים לסובב את המכשיר כשהם מצלמים וידיאו, מה דעתכם לנסות את אחת האפליקציות שפותרת את הבעיה ודואגת לצלם כמו שצריך גם אם אתם לא?

אחת האפליקציות האלה היא Horizon Camera, שזמינה לאנדרואיד ול-iOS. היא תוודא שבכל מצב שתחזיקו את הטלפון הווידיאו שיצולם יהיה אופקי. בנוסף, אפשר לשלוט בפלאש ולקבוע אם מסגרת הסרטון תהיה קבועה או שגודלה ישתנה בהתאם לזווית ההחזקה. בגרסה החינמית אתם מוגבלים לסרטונים באורך של עד חצי דקה, אבל הגרסה בתשלום עולה רק 3.60 שקלים.

ולסיום, למענכם, למעננו, למען ילדנו, צפו בסרטון הבא, וזכרו, המשרד להגנת האופק קובע ש"סרטונים אנכיים מזיקים לבריאותכם":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ