עודד ירון

גוגל פירסמה בסוף השבוע את רשימת האפליקציות הטובות ביותר לאנדרואיד של השנה החולפת.

בראש רשימת האפליקציות אפשר למצוא קצת קידום עצמי בדמות אפליקציית התמונות של גוגל ואפליקציית התרגום שלה לצד אפליקציות מפורסמות אחרות כמו וורד וסקייפ של מיקרוסופט.

עם זאת, לצדן יש גם אפליקציות שלא בהכרח קשורות לשמות הגדולים והמוכרים, כמו למשל אפליקציית הצביעה Colorfy, שזכתה ליותר מ-5 מיליון הורדות עד כה, או Dubsmash שמציעה למשתמשים לצלם את עצמם מדבבים קטעי אודיו:

ברשימת המשחקים הטובים ביותר נכללים החשודים המיידיים כמו קנדי קראש סודה , אנגרי בירדס ו-Clash of Clans, לצד לא מעט משחקים הקשורים למותגים מפורסמים כמו מארוול לגו ומלחמת הכוכבים. ואולם, אפשר למצוא שם גם את Agrio ו-Prune המרשים שקיבלו ביקורות מהללות.

באתר אנדרואיד פוליס ציינו שלא מדובר ברשימה אחידה שפורסמה בכל העולם, וכי הרשימות הותאמו לאזורים שונים (כותבים שונים מציינים כי הן מחולקות לקטגוריות. כותב שורות אלה לא נתקל בחלוקה כזו).

הכותבת באנדרואיד פוליס, ריטה חורי המתגוררת בלבנון, אף מתחה ביקורת על הרשימה, וטענה כי נראה שגוגל לא השקיעה מחשבה רבה בגיבושה. לדוגמה, ציינה שהרשימה המוצעת בארצה כוללת הרבה מקלדות אמוג'י, אף שההכללה של אפליקציית המסרים המוצפנת טלגרם מהווה בחירה מעניינת למדינה כמו לבנון.

The best DubSmash girl. אזהרה: גסויות לרוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ