פיתוח של בני נוער ישראלים: מאפליקציות השנה של TNW

אפליקציית ניהול הזמן והמשימות Accomplish שיצאה ביוני השנה זכתה להמלצה חמה באתר; עכשיו כשהמפתחים מתגייסים לצה"ל, הם מחפשים דרכים להמשיך את הפיתוח

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אפליקציית Accomplish, שפותחה בידי שלושה בני נוער ישראלים, נבחרה לאחת מאפליקציות השנה של אתר The next Web. האפליקציה שפותחה בידי יונתן רייס, גיל בארי ודולב חודז’ייב הכהן, לא מסתפקת ביצירת רשימת מטלות, אלא מנסה לקדם אתכם לקראת לקראת ביצוען על ידי עיגונן ביומן שלכם.

האפליקציה עושה זאת על ידי גרירה של המטלות ישירות ליומן המשולב בקלות, והתאמה של חלון הזמן המוקדש להן. כל זה נעשה בממשק פשוט, נוח וצבעוני, כאשר ניתן להגדיר צבע שונה לכל מטלה.

Accomplish מוצעת להורדה ללא תשלום, אבל היא מאפשרת להוריד לה ערכות נושא בתשלום של דולר. רייס סיפר ל"הארץ" שכיום האפליקציה רווחית "במידה מסוימת" הודות למודל. "לא רווחים גדולים במיוחד", ציין.

לשאלה מה עתיד האפליקציה השיב: "בעולם אוטופי - העתיד של Accomplish כולל פיתוח פיצ'רים נוספים (כולל פיצ'רים בתשלום) וליטוש הקיים. במציאות - כל חברי הצוות התגייסו או עומדים לפני גיוס, דבר שעלול לעכב את הפיתוח - ואנחנו בודקים פתרונות שיאפשרו המשך פיתוח פעיל".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ